190684

FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 02.0m gul

SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH

Varenr: FLY24384
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
Fibersnorer i G.657.A2 utførelse
 
Fiberkabel har utvendig diameter på 2.0 mm. og leveres standard med G657A2 fibertype.
Et ideellt valg i alle typer installasjoner der det er krav til redusert bøyeradius. 
Kablene leveres standard med gul kappe.  
 
Alle kabler leveres med måledata.
 
Singelmodus: G.657A2
LSZH kappe
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Alcadon


Tilbehør
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiberadapter SC simplex SM Keramisk 1 x SC
ECS Fiberadapter SC simplex SM Keramisk 1 x SC
Fiber Adapter SM Duplex SC SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Duplex SC SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Duplex SCPC-FCPC Hybrid adapter SCPC-FCPC dplx plast
Fiber Adapter SM Duplex SCPC-FCPC Hybrid adapter SCPC-FCPC dplx plast
Fiber Adapter SM Simplex SC SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Simplex SC SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Simplex SC uten flens SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Simplex SC uten flens SC/PC Adapter, blå
Triax OPT TFB 002 optisk adapter SM FC/PC-SC/PC
Triax OPT TFB 002 optisk adapter SM FC/PC-SC/PC
Alternativer
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 00.5m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 00.5m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 01.0m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 01.0m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 01.5m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 01.5m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 03.0m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 03.0m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 03.5m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 03.5m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 04.0m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 04.0m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.