ECS MPO patch 12 x 10/125 OS2 15,0m

MTP Elite hun - hun krysset

Varenr: MPOP-12OS2-15/FK
BeskrivelseTeknisk infoSupport
Beskrivelse
MPO/MTP patchkablage SM OS2 
Korsad koppling (total flipped)
Gul halogenfri kabel
12-fiber rund mikrokabel 3,0mm
MTP Elite kontakt (UC Conec)
Typisk Insertion loss: ≤ 0,10dB
Max Insertion loss: ≤ 0,35dB
Return Loss: >60dB
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.