171022

Enoc Fiberkoblingsboks 2 x ST Duplex

B-130 x D-40 x H-225 ( Beige )

Varenr: KLB5
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørSupport
Beskrivelse
Laget av 1,25 mm stålplate.
Panel for 2 x SC Duplex fiberkontakter.
Avtagbart lokk gir optimal tilgang til spleise rom.
Kabel-inngang, 1 x diameter 16 mm og 23x43 mm i bunnen.
Leveres med en fiber holder og en kabelgjennomføring PG 9.
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ENOC


Tilbehør
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/OM2 2 x SC
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/OM2 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.