Antenne/satellitt aktivt

Triax OPT/TERR TVC05 Virtuell omformer 4 x universal LNB + TERR/DAB utg.
Triax OPT/TERR TVC05 Virtuell omformer 4 x universal LNB + TERR/DAB utg.

Antenne/satellitt passivt

Triax veggfeste S-type TD parabolantenne Til TD64-78-88 type paraboler
Triax veggfeste S-type TD parabolantenne Til TD64-78-88 type paraboler
SVGA/Skjøtekabel, han/hun 1 mete Med vinklet Han kontakt
SVGA/Skjøtekabel, han/hun 1 mete Med vinklet Han kontakt
Splitter inne satellitt 3-veis Triax 5-2400 MHz, DC pass, SCS-3
Splitter inne satellitt 3-veis Triax 5-2400 MHz, DC pass, SCS-3
Splitter inne satellitt 4-veis Triax 5-2400 MHz, DC pass, SCS-4
Splitter inne satellitt 4-veis Triax 5-2400 MHz, DC pass, SCS-4
Splitter inne satellitt 8-veis Triax 5-2400 MHz, DC pass, SCS-8
Splitter inne satellitt 8-veis Triax 5-2400 MHz, DC pass, SCS-8
Selfsat mellomstykke til veggfeste, kort 13cm lengde - NB! 8-kant, gammel type!
Selfsat mellomstykke til veggfeste, kort 13cm lengde - NB! 8-kant, gammel type!
SVGA/XGA kabel, han/han 20 meter Med pinne 9, Ferritkjerne i begge ender
SVGA/XGA kabel, han/han 20 meter Med pinne 9, Ferritkjerne i begge ender

Fiber passivt

Ericsson Fiberpanel 24xE2000 Duplex 2HE NCD5139245
Ericsson Fiberpanel 24xE2000 Duplex 2HE NCD5139245
Ericsson Fiberpanel 24xFC D-shape 2HE NCD5139305 Uttrekkbart
Ericsson Fiberpanel 24xFC D-shape 2HE NCD5139305 Uttrekkbart
ECS fiberbox 24xSCD inkl front
ECS fiberbox 24xSCD inkl front
AMP SC-ST Adapter Duplex M.M.
AMP SC-ST Adapter Duplex M.M.
Veggboks fiber 2 fiber låsbar IP65 1+2-ports, SC/LC type adaptere
Veggboks fiber 2 fiber låsbar IP65 1+2-ports, SC/LC type adaptere
Skjøteboks 288 fiber rund IP68 ZC Standard type1 oval,6 runde porter
Skjøteboks 288 fiber rund IP68 ZC Standard type1 oval,6 runde porter
Fiber skjøtekassett SE3 36 skjøter SMOUV Modul 3 skjøtebrett, 3x12 varm krymp
Fiber skjøtekassett SE3 36 skjøter SMOUV Modul 3 skjøtebrett, 3x12 varm krymp
Monteringsstativ Stativ for alle CCM domer
Monteringsstativ Stativ for alle CCM domer
FiberSplitter PLC 1x16 SC/APC 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
FiberSplitter PLC 1x16 SC/APC 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Veggboks fiber 8 fiber W23 IP65 8 SC simplex adapterplasser-skjøter
Veggboks fiber 8 fiber W23 IP65 8 SC simplex adapterplasser-skjøter
Enoc Fiberkoblingsboks 2 x ST Duplex B-130 x D-40 x H-225 ( Beige )
Enoc Fiberkoblingsboks 2 x ST Duplex B-130 x D-40 x H-225 ( Beige )
ECS Mode Conditioning LC-SC LSZH 3,0m LC/MM - LC/SM
ECS Mode Conditioning LC-SC LSZH 3,0m LC/MM - LC/SM
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-LC 45,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-LC 45,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/125 LC-LC  7,0m Blå Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/125 LC-LC 7,0m Blå Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-ST 10,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-ST 10,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-ST 15,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-ST 15,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-ST 20,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-ST 20,0m Halogenfri Duplex
FiberKabel SM Mikro G04 MiDia MT PE 3,9mm, G657A1, PE, ZWP, Sort, OFS
FiberKabel SM Mikro G04 MiDia MT PE 3,9mm, G657A1, PE, ZWP, Sort, OFS
Veggbrakett til boks S/SA/SAC Galvanisert, for veggmontering av boks
Veggbrakett til boks S/SA/SAC Galvanisert, for veggmontering av boks
Mode Conditioning SC-SC 62,5/125 3,0m ECS LSZH Halogenfri
Mode Conditioning SC-SC 62,5/125 3,0m ECS LSZH Halogenfri
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 SC-ST  0,5m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 SC-ST 0,5m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 ST-ST  2,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 ST-ST 2,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 ST-ST  3,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 ST-ST 3,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 ST-ST  7,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 ST-ST 7,0m Halogenfri Duplex
FTTH patch SC-SC 9/125  G657B3 0,5m Simplex 4.0mm HFFR kappe
FTTH patch SC-SC 9/125 G657B3 0,5m Simplex 4.0mm HFFR kappe
FTTH patch SC-SC 9/125 G657B3  1,0m Simplex 4.0mm HFFR kappe
FTTH patch SC-SC 9/125 G657B3 1,0m Simplex 4.0mm HFFR kappe
FiberKabel SM G12 EZ-Bend LSZH 4,8mm G657B3, hvit, 500m RIB boks, OFS
FiberKabel SM G12 EZ-Bend LSZH 4,8mm G657B3, hvit, 500m RIB boks, OFS
Dempeledd SC 20dB simplex Male/Female ECS:
Dempeledd SC 20dB simplex Male/Female ECS:
Dempeledd ST  5dB simplex Male/Female ECS:
Dempeledd ST 5dB simplex Male/Female ECS:

Fiber/kobber aktivt

Transition Converter ( SiC ) 2 x SFP 10/100/1000Base-T - 2 x 1000Base SFP
Transition Converter ( SiC ) 2 x SFP 10/100/1000Base-T - 2 x 1000Base SFP
10Base-T to 10Base-FL (ST)  MM 2km Transition: Converter
10Base-T to 10Base-FL (ST) MM 2km Transition: Converter
Transition Converter MM - SM ( SC ) 1300mm - 1310sm 2km to 20km 100Mbps/OC3
Transition Converter MM - SM ( SC ) 1300mm - 1310sm 2km to 20km 100Mbps/OC3
Planet media Converter 10/100 - 2p SFP TP 10/100 - 2p 100Base SFP
Planet media Converter 10/100 - 2p SFP TP 10/100 - 2p 100Base SFP
FTTx ONU 4P 100/1000 WiFi, VoIP, CATV IEEE 802.3ah, 4xGbE, GEPON, SCAPC
FTTx ONU 4P 100/1000 WiFi, VoIP, CATV IEEE 802.3ah, 4xGbE, GEPON, SCAPC
12V IEEE802.3af PoE Splitter Planet
12V IEEE802.3af PoE Splitter Planet
Transition Converter SM ( SC ) 1000Base-T - 1000Base-LX 10km
Transition Converter SM ( SC ) 1000Base-T - 1000Base-LX 10km
PoE Switch 24-port 10/100/1000B/Tx 4xSFP Planet: Stackable HighPower L2/4
PoE Switch 24-port 10/100/1000B/Tx 4xSFP Planet: Stackable HighPower L2/4
Planet Converter Video over Fiber MM include Tx & Rx in package a pair 2km
Planet Converter Video over Fiber MM include Tx & Rx in package a pair 2km
Trådløs Accesspunkt 1200Mbps 802.11ac Planet:Wireless AP 4 x 5dBi antenna IP55
Trådløs Accesspunkt 1200Mbps 802.11ac Planet:Wireless AP 4 x 5dBi antenna IP55
Trådløs Accesspunkt 1200Mbps 802.11ac Planet: 802.3at PoE PD,2x10/100/1000BTx
Trådløs Accesspunkt 1200Mbps 802.11ac Planet: 802.3at PoE PD,2x10/100/1000BTx
Transition Analog Video mottak BNC-Fiber NTSC, PAL, SE CECAM (BNC)  850nm mm (ST)
Transition Analog Video mottak BNC-Fiber NTSC, PAL, SE CECAM (BNC) 850nm mm (ST)
Transition Analog Video sender BNC-Fiber NTSC, PAL, SE CECAM (BNC)  850nm mm (ST)
Transition Analog Video sender BNC-Fiber NTSC, PAL, SE CECAM (BNC) 850nm mm (ST)

Installasjonsmateriell

Rehau Innerhjørne til BK130
Rehau Innerhjørne til BK130
Fiber Endefeste Spiral Ø 23,70-24,90 mm ADSS Endefeste <220 m 13kN SM-CI
Fiber Endefeste Spiral Ø 23,70-24,90 mm ADSS Endefeste <220 m 13kN SM-CI
Fiber Endefeste Spiral Ø 20,30-20,90 mm ADSS Endefeste <220 m 13kN SM-CI
Fiber Endefeste Spiral Ø 20,30-20,90 mm ADSS Endefeste <220 m 13kN SM-CI
Endestykke til TEK-123 Thorsman:
Endestykke til TEK-123 Thorsman:
SM-CI ADSS Kause Galvanisert stål
SM-CI ADSS Kause Galvanisert stål

Instrumenter/verktøy

Fiberkutter GW-700 SM+MM 125 um cladding, 250/900 um coating
Fiberkutter GW-700 SM+MM 125 um cladding, 250/900 um coating
Adapter Måleinstrument SingleMode SC For fibertilkobling til måleutstyr
Adapter Måleinstrument SingleMode SC For fibertilkobling til måleutstyr
EZ Booster KIT-3 kabelkit 2,0-3,0 mm. Kabel gjennomføring/kobling fiberkabel
EZ Booster KIT-3 kabelkit 2,0-3,0 mm. Kabel gjennomføring/kobling fiberkabel
KF rensekluter for fiberender. Kimwipes Wiper Box. 280 kluter.
KF rensekluter for fiberender. Kimwipes Wiper Box. 280 kluter.
PAL Etikett,10mmx5,8mm - Hvit Nylon
PAL Etikett,10mmx5,8mm - Hvit Nylon
EZ Speedy kabelguide "4" For innmating av blåsefibere 3,0-4,0 mm.
EZ Speedy kabelguide "4" For innmating av blåsefibere 3,0-4,0 mm.
EZ Speedy kabelguide "2" For innmating av blåsefibere 1,0-2,0 mm.
EZ Speedy kabelguide "2" For innmating av blåsefibere 1,0-2,0 mm.

Kabel-TV aktivt

Delta NVD 9240 ED forsterker, 2x40dB 1006MHz, 230Vac, 85MHz retur, EDocsis
Delta NVD 9240 ED forsterker, 2x40dB 1006MHz, 230Vac, 85MHz retur, EDocsis
Delta diplexfilter RLK 65 til ONC 5-65/85-1006 MHz, plug-in modul
Delta diplexfilter RLK 65 til ONC 5-65/85-1006 MHz, plug-in modul
Delta equalizer/tilt EZL 803 LHE/NVD 862MHz, 3dB, plug-in modul
Delta equalizer/tilt EZL 803 LHE/NVD 862MHz, 3dB, plug-in modul
Delta equalizer/tilt EZL 809, LHE/NVD 862MHz, 9 dB, plug-in modul
Delta equalizer/tilt EZL 809, LHE/NVD 862MHz, 9 dB, plug-in modul
Delta equalizer/tilt EZL 812, LHE/NVD 862MHz, 12 dB, plug-in modul
Delta equalizer/tilt EZL 812, LHE/NVD 862MHz, 12 dB, plug-in modul
Delta FOSTRA D KIT Docsis modul NVD 9240 Management/konfigurering, plug-in modul
Delta FOSTRA D KIT Docsis modul NVD 9240 Management/konfigurering, plug-in modul
DVB monitor overvåking-/kontrollerenhet Type ACT, DVB-T/C og analoge kanaler
DVB monitor overvåking-/kontrollerenhet Type ACT, DVB-T/C og analoge kanaler

Kabel-TV passivt

Avgrener inne 4-tap 14dB BDC1414VF 1GHz, porter på en side, V/H montering
Avgrener inne 4-tap 14dB BDC1414VF 1GHz, porter på en side, V/H montering
Avgrener inne 4-tap 17dB BDC1417VF 1GHz, porter på en side, V/H montering
Avgrener inne 4-tap 17dB BDC1417VF 1GHz, porter på en side, V/H montering
Avgrener inne 2 tap 04dB SignalVision 5-1002 MHz, Surge Protection, RoHS
Avgrener inne 2 tap 04dB SignalVision 5-1002 MHz, Surge Protection, RoHS
Avgrener inne 2 tap 08dB SignalVision 5-1002 MHz, Surge Protection, RoHS
Avgrener inne 2 tap 08dB SignalVision 5-1002 MHz, Surge Protection, RoHS
Avgrener inne 2 tap 20dB SignalVision 5-1002 MHz, Surge Protection, RoHS
Avgrener inne 2 tap 20dB SignalVision 5-1002 MHz, Surge Protection, RoHS
DKT COMEGA PIM 75R terminering For bruk i PS3-10A universalhus
DKT COMEGA PIM 75R terminering For bruk i PS3-10A universalhus
DKT COMEGA deksel DKT-Gi-P For Gi 2-10R, hindrer berøringsfare
DKT COMEGA deksel DKT-Gi-P For Gi 2-10R, hindrer berøringsfare
CommScope Kabel F1177TSVM XP APD Tri Shield PVC type med bærewire
CommScope Kabel F1177TSVM XP APD Tri Shield PVC type med bærewire

Kobber/Kategori

Exxact Senterplate keystone Vinklet 5102557 AMP-jack passer
Exxact Senterplate keystone Vinklet 5102557 AMP-jack passer
Elko sentralplate 1xXLR K433 Inkl. kontakt
Elko sentralplate 1xXLR K433 Inkl. kontakt
Tyco CuTen Kontakt Cat.6a UTP 6993219 6993219 Svart kontakt
Tyco CuTen Kontakt Cat.6a UTP 6993219 6993219 Svart kontakt
ECS panel 24 vinklet ubestykket For keystone inkl.kabelguide
ECS panel 24 vinklet ubestykket For keystone inkl.kabelguide
Telekabel EQQXB/IXXI  50x2x0,5 hvit Uskjermet Easy kabel HFFR
Telekabel EQQXB/IXXI 50x2x0,5 hvit Uskjermet Easy kabel HFFR
AMP Modularplugg 6/4 flat/oval
AMP Modularplugg 6/4 flat/oval
Telesplitter parallell 4xRJ45
Telesplitter parallell 4xRJ45
Tyco CuTen Kontakt Cat.6a UTP Hvit
Tyco CuTen Kontakt Cat.6a UTP Hvit
Tyco CuTen Patchpanel Cat.6a UTP 24p 1U ink.24xCat6A UTP keystone
Tyco CuTen Patchpanel Cat.6a UTP 24p 1U ink.24xCat6A UTP keystone
Tyco CuTen Vegguttak Cat.6a UTP 1 x RJ45 Polarhvit Keyston 84 x 84 komplett
Tyco CuTen Vegguttak Cat.6a UTP 1 x RJ45 Polarhvit Keyston 84 x 84 komplett
ELQXBE kabel   4x2x0,5 vit HFFR 4803425: Nexans
ELQXBE kabel 4x2x0,5 vit HFFR 4803425: Nexans
ELQXBE Telekabel  100par 100x2x0,5 Hvit Uskjermet HFFR
ELQXBE Telekabel 100par 100x2x0,5 Hvit Uskjermet HFFR
ELQXBE Telekabel   30par 30x2x0,5 Hvit Uskjermet HFFR
ELQXBE Telekabel 30par 30x2x0,5 Hvit Uskjermet HFFR
Krone overspenningsvern (10par)
Krone overspenningsvern (10par)
ECS Patchkabel Cat6 S/FTP Krysset  1,0m Halogenfri Grå m/Gul bøyavlaster RJ45
ECS Patchkabel Cat6 S/FTP Krysset 1,0m Halogenfri Grå m/Gul bøyavlaster RJ45
ECS Patchkabel Cat6 S/FTP Krysset  3,0m Halogenfri Grå m/Gul bøyavlaster RJ45
ECS Patchkabel Cat6 S/FTP Krysset 3,0m Halogenfri Grå m/Gul bøyavlaster RJ45
ECS Patchkabel Cat6 UTP Krysset  2,0m Halogenfri Grå m/Gul bøyavlaster RJ45
ECS Patchkabel Cat6 UTP Krysset 2,0m Halogenfri Grå m/Gul bøyavlaster RJ45
ECS Patch UTP Krysset Cat.6 RJ45  3,0m Halogenfri / Grå kabel / Gul bøyavlaster
ECS Patch UTP Krysset Cat.6 RJ45 3,0m Halogenfri / Grå kabel / Gul bøyavlaster
ECS Patch UTP Krysset Cat.6 RJ45  5,0m Halogenfri / Grå kabel / Gul bøyavlaster
ECS Patch UTP Krysset Cat.6 RJ45 5,0m Halogenfri / Grå kabel / Gul bøyavlaster
Optiline Blindbrikke Hvit
Optiline Blindbrikke Hvit
Nexans LANmark Cat6 Snap-in-connector Cat 6 250Mhz Unscreened N420.660
Nexans LANmark Cat6 Snap-in-connector Cat 6 250Mhz Unscreened N420.660

Skap/rack

REBOX - Standard key kit Hubbel
REBOX - Standard key kit Hubbel
Kabelgjennomføring til ENS Gulvskap EnocSystem Beige
Kabelgjennomføring til ENS Gulvskap EnocSystem Beige
NGM Skap 70 cm med lås firkant b x h x d =700x1000x250mm
NGM Skap 70 cm med lås firkant b x h x d =700x1000x250mm
Enoc Hylle Frontmontert 10" 1U B-218 x D-150 mm ( Beige ) 30kg
Enoc Hylle Frontmontert 10" 1U B-218 x D-150 mm ( Beige ) 30kg
Blindpanel/merkelist 1/3 HE 19" Beige Enoc System:
Blindpanel/merkelist 1/3 HE 19" Beige Enoc System:
Enoc Veggskap 10U 10" B-330 x D-250 x H-475 mm, Beige Glassdør
Enoc Veggskap 10U 10" B-330 x D-250 x H-475 mm, Beige Glassdør
Enoc Veggskap 6U 10" B-330 x D-250 x H-300 mm Beige Glassdør
Enoc Veggskap 6U 10" B-330 x D-250 x H-300 mm Beige Glassdør
Enoc Kabelbøyle Rack horisontal Beige 2U Selges i Par ( Beige )
Enoc Kabelbøyle Rack horisontal Beige 2U Selges i Par ( Beige )
Kabelguide 4 bøyler (Metall) 19" Enoc: 2HE, SVART m/kabelføring
Kabelguide 4 bøyler (Metall) 19" Enoc: 2HE, SVART m/kabelføring
Toten 19" Kabelgjennomføring m/børste 1U (Sort)
Toten 19" Kabelgjennomføring m/børste 1U (Sort)
Toten 19" skuff låsbar 2U B-480 x D360 X H-88
Toten 19" skuff låsbar 2U B-480 x D360 X H-88
Toten 19" skuff låsbar 3U B-480 x D360 X H-132
Toten 19" skuff låsbar 3U B-480 x D360 X H-132
Toten 19" hylle 2U frontmontert D - 350mm max 15kg (Sort)
Toten 19" hylle 2U frontmontert D - 350mm max 15kg (Sort)
Toten 19" hylle 1U Front og bakmontert D-366mm max 60kg (Sort)
Toten 19" hylle 1U Front og bakmontert D-366mm max 60kg (Sort)
Toten 19" hylle 1U Front og bakmontert D - 550mm max 60kg (Sort)
Toten 19" hylle 1U Front og bakmontert D - 550mm max 60kg (Sort)
Toten Viftepakke 2 x 2 stk vifter Passer G-serien, inkl app.kabel
Toten Viftepakke 2 x 2 stk vifter Passer G-serien, inkl app.kabel
Toten Viftepakke 1 x 2 stk vifter Passer G-serien
Toten Viftepakke 1 x 2 stk vifter Passer G-serien
Toten Viftepakke 4 stk vifter For 600/800 x 800 Gulvskap
Toten Viftepakke 4 stk vifter For 600/800 x 800 Gulvskap
Toten 19" Kabelguide m/lokk 1U Plast, svart
Toten 19" Kabelguide m/lokk 1U Plast, svart
Toten Vegg-/Gulvskap 9U m/glassdør B:540mm x D:450mm x H:450mm
Toten Vegg-/Gulvskap 9U m/glassdør B:540mm x D:450mm x H:450mm
Toten Veggskap  9U glassdør B-600 x D-450 x H-500
Toten Veggskap 9U glassdør B-600 x D-450 x H-500
Toten Veggskap  6U glassdør B-600 x D-600 x H-367
Toten Veggskap 6U glassdør B-600 x D-600 x H-367
Toten Kabelgjennomføring Gulvskap B-360 x D-64 x H-6 mm m/ børste
Toten Kabelgjenomføring Gulvskap B-360 x D-64 x H-6 mm

Øvrigt

Øvingshefte til TV Håndboken  - opl 2012 av Mats Røjne, 978-91-980461-1-3
Øvingshefte til TV Håndboken - opl 2012 av Mats Røjne, 978-91-980461-1-3
Deltaco kjønnvender USB A-A han
Deltaco kjønnvender USB A-A han
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.