FiberOptisk dempeledd SM 01 dB LC/PC

FA09LC1BD, han-hun, blå

Varenr: OPFFA09LC1BD
BeskrivelseTeknisk infoSupport
Beskrivelse
Fiberoptisk dempeledd LC/PC (blå) han-hun
 
Demping 1 dB +/- 0,3 (typ.)
1310 & 1550 nm
Single mode 9/125 µm
LC/PC (blå)
PDL 0,1 dB
Refleksjonsdemping >60 dB
Temperatur drift/lagring -40 - +75 / -40 - +85 grader C
Plast kapsling
 
Leveres i verdier 1 ... 12, 15, 20 dB
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent OPTiFab


Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.