Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 4 5 6 7 > >>
Du sparer  
E-100BTX-FX-05(SC) Transition 100Base-TX to 100Base-FX MM (SC) 2km Transition: Converter
Varenr:  E-100BTX-FX-05(SC)
E-100BTX-FX-05(SM) Transition 100Base-TX- to 100Base-FX SM (SC) 20km Transition: Converter
Varenr:  E-100BTX-FX-05(SM)
E-TBT-FRL-05 Transition 10Base-T to 10Base-FL (ST)  MM 2km Transition: Converter
Varenr:  E-TBT-FRL-05
POE-151S-12V Planet 12V IEEE802.3af PoE Splitter Planet
Varenr:  POE-151S-12V
GSD-604HP Planet 4-Port 10/100/1000T 802.3at POE+ 2-Port 10/100/1000T Desktop Switch
Varenr:  GSD-604HP
LX-4008T-001AC ADVA Console Server 8 RJ45 ports single AC ADVA: 19" rackmount kit
Varenr:  LX-4008T-001AC
GTP-805A Planet Converter  10/100/1000B/Tx to SFP Planet: IEEE802.3at PoE 30W
Varenr:  GTP-805A
GT-805A Planet Converter 10/100/1000B/T to SFP 100/1000 Planet
Varenr:  GT-805A
BRN24794 GEPON/GPON+CATV 32x FiberSplitter GPON+CATV 32x ut LC/APC 1550 + 1310/1490 porter, LC/APC + LC/PC
Varenr:  BRN24794
DKT24038 DKT79738 FTTH node 1 fiber SCAPC 10/100/1000Mbps 5VDC, OAM Support Get softw. 79733/79720
Varenr:  DKT24038
DKT24165 DKT797xx FTTH node 1 fiber SCAPC 10/100/1000Mbps 5VDC, OAM Support Get softw. 79743/79720
Varenr:  DKT24165
DKT23964 DKT79733 FTTx ONU 1P 10-1000, 1 fiber SCAPC 5VDC, OAM Support, RJ45 Juma
Varenr:  DKT23964
DKT22942 DKT79734 FTTx ONU 1P 10-1000, 1 fiber SCPC 5VDC, OAM Support, RJ45, Juma
Varenr:  DKT22942
DKT24673 DKT79742 FTTx ONU 2P 4x10-1000, 2 fiber SC-APC/PC 5VDC, SNMP, CATV+RJ45 Juma
Varenr:  DKT24673
DKT 79601 DKTDKT 79601 FTTx ONU 4P 100/1000 WAN 1xFX SM Bi-Di, 1Gb, 4xRJ45, SNMP
Varenr:  DKT 79601
DKT 79603 DKT79603 FTTx ONU 4P 100/1000 WAN, VoIP 1xFX SM Bi-Di, 1Gb, 4xRJ45, 2xRJ11, SNMP
Varenr:  DKT 79603
DKT 79633 DKTDKT 79633 FTTx ONU 4P 100/1000 WAN, VoIP, CATV 1xFX SM Bi-Di, 1Gb, 4xRJ45, 2xRJ11, SNMP
Varenr:  DKT 79633
PBN23957 PM620-TL-VO-W-S-S FTTx ONU 4P 100/1000 WiFi, VoIP, CATV IEEE 802.3ah, 4xGbE, GEPON, SCAPC
Varenr:  PBN23957
DKT22731 DKT22731 FTTx ONU PSU-230-79700 new Nettdel 230V, 2A for 79700 serie ONU
Varenr:  DKT22731
ZYX24709 AlcadonOLT1404A GPON OLT 1404 4-port Zyxel 4x GPON ports, 4x10G + 8x1G + 8x2.5G
Varenr:  ZYX24709
ZYX24713 AlcadonOLT1408A GPON OLT 1408 8-port Zyxel 8x GPON ports, 4x10G + 8x1G + 8x2.5G
Varenr:  ZYX24713
ZYX24763 AlcadonOLT2406-ZZ01V1F GPON OLT 2406 6-slot/16-port Zyxel 6x slot for GPON/management, 2 DC power
Varenr:  ZYX24763
ZYX24766 AlcadonIES4204M-ZZ01V1F GPON OLT 4204 5-slot/32-port Zyxel 5x slot for GPON/management, 2 DC power
Varenr:  ZYX24766
ZYX24765 AlcadonOLC2404-22-ZZ01V2F GPON OLT Line card OLT2406 Zyxel linjekort med 4xGPON SFP inkl 4x SFP C+
Varenr:  ZYX24765
ZYX24768 AlcadonOLC3416-42A-ZZ01V1F GPON OLT Line card OLT4204 Zyxel linjekort m/ 16xGPON SFP inkl 16x SFP C+
Varenr:  ZYX24768
 
1 2 3 4 5 6 7 > >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.