171983

Transition Converter SM ( SC )

1000Base-T - 1000Base-LX 10km

Varenr: SGETF1014-110
BeskrivelseTeknisk infoSupport
Beskrivelse
SGETF1014-110
1000BASE-T (RJ-45) [100 m/328 ft.]
to 1000BASE-LX 1310nm SM (SC)
[10 km/6.2 mi.] Link Budget: 10.5 dB
----------------------------------------------------
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Transition


Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.