215724

Noyes Fiber lyskilde OLS4-SC, SM+MM

SM port 1310+1550, MM 850+1300nm

Varenr: AFLOLS4-SC
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørSupport
Beskrivelse

Noyes fiber lyskilde singlemode 1310/1550 nm

OLS4-SC lyskilde er et robust instrument av høy kvalitet og med et enkelt brukergrensesnitt.
Instrumentet leveres som standard med SC/PC type tilkobling (andre konnektortyper på forespørsel).
Dersom lyskilden benyttes sammen med et effektmeter (f. eks. Noyes OPM5) så kan en teknikker lett kontrollere tap i single- og multimode fibere.
Auto-off funksjon for forlenget batteritid, stort display med god visning i sollys og mulighet for opplyst display.
OPM4 har to utganger/tilkoblinger, en for multimode og en for singlemode lys. SC adapter er standard (andre typer på forespørsel). Leveres med batterier, brukerguide og bæreveske.

Rensekit og andre typer adaptere kan leveres som tilleggsutstyr.

Noyes OLS4 lyskilde er et profesjonellt instrument og har også en 2kHz tonegenerator integrert. Noe som gjør det ideellt å benytte i par sammen med OFI-400 for identifisering av fibere.

Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Alcadon


Tilbehør
FiberSnor SM Simplex LCA-SCU 02.0m gul LCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex LCA-SCU 02.0m gul LCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCA-SCU 02.0m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCA-SCU 02.0m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-LCU 02.0m gul SCUPC-LCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-LCU 02.0m gul SCUPC-LCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 02.0m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Simplex SCU-SCU 02.0m gul SCUPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.