Kontakt oss

Åpningstid 08.00-16.00

Gjelder fra uke 27  01.07.2019 til og med uke 31  02.08.2019

 

Normal åpningstid Oslo avdelingen 07.00 -16.00 fra uke 32 - 05.08.2019

Økonomi

Telefon: 23 17 78 80
E-post: regnskap@alcadon.no

Kontaktskjema

Du finner oss her:

Oslo

Alfaset 1. Industrivei 4
0668 Oslo
Tlf:+47 23 17 78 80

Sandefjord

Østre Kullerød 5
3241 Sandefjord
Tlf: +47 33 48 33 48

Hamar

Egil A. Nesset
Parkgata 24
2317 Hamar
Tlf: +47 90 85 18 11

Bergen

Øyvind Kalleklev
Litleåsveien 49
5132 Nyborg
Tlf: +47 91 62 01 91

Mosjøen

Tore Heia

Petter Dass gate 3
8656 Mosjøen
Tlf: +47 95 96 80 56

Våre medarbeidere

Roy W. Furulund
Daglig leder
roy@alcadon.no
Tel: +47 90 67 77 07

Ole Jacob Gran
Salgsleder

olejacob@alcadon.no
Tel: +47 91 69 91 86

Rolf Gaalaas

Salgssjef

rolf@alcadon.no
Tel: +47 91300306

Harald Skjelbred
Salg, produktansvarlig
harald@alcadon.no
Tel: +47 33 48 33 58
Mob: +47 92 03 27 45

Øyvind Kalleklev

Salg/produktansvarlig

oyvind@alcadon.no

Tel: +47 91 62 01 91

Christian Norin

KAM Fiberoptiske produkter

christian@alcadon.no

Tel: +47 95 08 45 00

Egil A. Nesset

Ansvarlig Bredbånd

egil@alcadon.no

Tel: +47 90 85 18 11

Christine Hvitstein Røed

Selger

christine@alcadon.no

Tel: +47 33 48 33 46

Mob: +47 48 20 03 79

Lars Torgan

Selger
lars@alcadon.no

Tel: +47 90593910

Morten Finnerud

Selger

morten@alcadon.no

Tel: +47 41348878

Eili Holme

BackOffice

eili@alcadon.no

Tel: +47 90 04 95 49

Tore Heia

Systemkonsulent

tore@alcadon.no

Tel: +47 95 96 80 56

Hilde Strøm

Innkjøper og lageransvarlig

hilde@alcadon.no

Tel: +47 97540684

Lisbeth Bergli
Økonomiansvarlig

lisbeth@alcadon.no

Tel: +47 41578521

Henrik Dyrdal

Lagermedarbeider

henrik@alcadon.no

Tel: +47 90191253

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.