Kontakt oss

Telefon: 23 17 78 80

E-post: salg@alcadon.no
E-post: regnskap@alcadon.no

 

Kontaktskjema

Du finner oss her:

Oslo

Alfaset 1. Industrivei 4
0668 Oslo
Tlf:+47 23 17 78 80

Sandefjord

Østre Kullerød 5
3241 Sandefjord
Tlf: +47 33 48 33 48

Hamar

Egil A. Nesset
Parkgata 24
2317 Hamar
Tlf: +47 90 85 18 11

Bergen

Øyvind Kalleklev
Litleåsveien 49
5132 Nyborg
Tlf: +47 91 62 01 91

Mosjøen

Tore Heia

Petter Dass gate 3
8656 Mosjøen
Tlf: +47 95 96 80 56

Våre medarbeidere

Roy W. Furulund
Daglig leder
roy@alcadon.no
Tel: +47 90 67 77 07

Egil A. Nesset

Ansvarlig Bredbånd

egil@alcadon.no

Tel: +47 90 85 18 11

Einar Feragen
Salgssjef

einar@alcadon.no
Tel: +47 97 55 13 34

Rolf Gaalaas

Salgssjef

rolf@alcadon.no
Tel: +47 91300306

Harald Skjelbred
Salg, produktansvarlig
harald@alcadon.no
Tel: +47 33 48 33 58
Mob: +47 92 03 27 45

Christine Hvitstein Røed

Selger

christine@alcadon.no

Tel: +47 33 48 33 46

Mob: +47 48 20 03 79

Tore Heia

Systemkonsulent

tore@alcadon.no

Tel: +47 95 96 80 56

Øyvind Kalleklev

Salg/produktansvarlig

oyvind@alcadon.no

Tel: +47 91 62 01 91

Morten Finnerud

Selger

morten@alcadon.no

Tel: +47 41348878

Hilde Strøm

Innkjøper og lageransvarlig

hilde@alcadon.no

Tel: +47 97540684

Henrik Dyrdal

Lager/Salg

henrik@alcadon.no

Tel: +47 40394550

Runar Naas

Lagermedarbeider

runar@alcadon.no

Tlf: +47 90191253

Eili Holme

BackOffice

eili@alcadon.no

Tel: +47 90 04 95 49

Lisbeth Bergli
Økonomiansvarlig

lisbeth@alcadon.no

Tel: +47 41578521

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.