192044

FiberSplitter 19"Rack 1x64 SC/APC DKT

Standard type, single mode, 1HE

Varenr: DKT 69510
BeskrivelseTeknisk infoSupport
Beskrivelse

DKT standard optisk splitter 64-veis
med SC/APC konnektorer
Type OSP19-64-SC/APC-DKT

Demping maks. 20,7 dB typ. 18,7 dB
1260-1360 ... 1430-1600nm

Standard type
Leveres i 19" utførelse
Leveres med måledata.

Ytterligere info på forespørsel.

Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent DKT


Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.