171599 171599 171599

ECS fiberbox 24xSCD inkl front

Uten adaptere nipler spole hylseholder

Varenr: ECS24-SCD/TUS
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
ECS utdragbar termineringsbox för fiber med fronthålbild för 24 portar SC Duplex. Boxen levereras med 2st kabelvindor för säker montering och placering av fiberkabel i termineringsboxen. Skarvstycken/adaptrar ingår ej.  
 
Teknisk data:
Mått: Bredd: 482mm (19") 
Höjd: 1HE (44,4mm) 
Djup: 205 mm
Vikt: 2,5 Kg
Ingångar bak: 2 x Ø25mm, 2 x Ø20mm
 
Material:
Pulverlackerad stålplåt
 
Färg: Svart RAL 9004
 
Märkning front: 1-48
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Tilbehør
ECS Fiber Pigtail OM4 50/125 LC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM4 50/125 LC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM4 50/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM4 50/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 SC 1,5m 12 Pack
Skjøtekassett for 24stk skjøtehylser inkl lokk og holdere. Stablingsbar
Skjøtekassett for 24stk skjøtehylser inkl lokk og holdere. Stablingsbar
Skrue til SC/LC Adapter stjerneskrue Passer til ECS24-SCD og ECS24-LCD
Skrue til SC/LC Adapter stjerneskrue Passer til ECS24-SCD og ECS24-LCD
Spole for fiberhåntering delbar i 6st segment - stabblingsbar
Spole for fiberhåntering delbar i 6st segment - stabblingsbar
Alternativer
ECS fiberbox 24xLCD inkl front Uten adaptere nipler spole hylseholder
ECS fiberbox 24xLCD inkl front Uten adaptere nipler spole hylseholder
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.