ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC 15,0m Halogenfri Duplex

ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC 15,0m

Halogenfri Duplex

Varenr: LC/APC-SC/15/10
BeskrivelseSupportAlternativ
Beskrivelse
Fiberkablage för fiberoptisk korskoppling, eller arbetsplatsanslutning. Kablagen levereras i duplexutförande med olika typer av optiska kontakdon.
Support
Alternativ