212334

ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC 7,0m

Halogenfri Duplex

Varenr: LC/APC-SC/7/10
BeskrivelseTeknisk infoAlternativerSupport
Beskrivelse
Fiberkablage för fiberoptisk korskoppling, eller arbetsplatsanslutning. Kablagen levereras i duplexutförande med olika typer av optiska kontakdon.
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Alternativer
FiberSnor SM Duplex SCA-LCA 00.5m gul SCAPC-LCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-LCA 00.5m gul SCAPC-LCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-LCA 01.0m gul SCAPC-LCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-LCA 01.0m gul SCAPC-LCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-LCA 02.0m gul SCAPC-LCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-LCA 02.0m gul SCAPC-LCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-LCA 03.0m gul SCAPC-LCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-LCA 03.0m gul SCAPC-LCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-LCA 05.0m gul SCAPC-LCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-LCA 05.0m gul SCAPC-LCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-LCA 10.0m gul SCAPC-LCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-LCA 10.0m gul SCAPC-LCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.