176920 176920

ECS Fiber Pigtail OM3 50/125 SC 1,5m

12 Pack

Varenr: PIGSC/OM3x12
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørSupport
Beskrivelse
ECS Fiber Pigtail SC Multi Mode OM3
 
Selges som 12 Pack
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Tilbehør
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM3 Aqua 2 x SC
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM3 Aqua 2 x SC
Skjøtehylse 40mm
Skjøtehylse 40mm
Skjøtehylse 60mm 5062701
Skjøtehylse 60mm 5062701
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.