178912 178912

ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC 1,0m

Halogenfri Duplex APC

Varenr: SC/APC-SC/1/10
BeskrivelseTeknisk infoAlternativerSupport
Beskrivelse
ECS Fiberpatchkabel SC/APC-SC SingleMode
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Alternativer
FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 00.5m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 00.5m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 01.0m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 01.0m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 02.0m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 02.0m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 03.0m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 03.0m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 05.0m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 05.0m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 10.0m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 10.0m gul SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.