178915

ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC 10,0m

Halogenfri Duplex APC

Varenr: SC/APC-SC/10/10
BeskrivelseTeknisk infoSupport
Beskrivelse
ECS Fiberpatchkabel SC/APC-SC SingleMode
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.