176364

ECS Påveggsboks for Keystone

4 x RJ45

Varenr: SMB-04
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
Beskrivelse :
 
Uttaksboks for montasje på vegg, gulv eller tak
Plass til 4 stk keystone jack av typen AL08xx eller TL08xx
Monteringsbrikke SIM-xx bestilles separat 
 
Se under tilbehør for fronter og kontakter
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Tilbehør
Blindplugg som passer til keystone Hvit farge
Blindplugg som passer til keystone Hvit farge
ECS Keystone jack UTP C6 10Gig
ECS Keystone jack UTP C6 10Gig
ECS Keystone jack UTP C6 10Gig 12-pk
ECS Keystone jack UTP C6 10Gig 12-pk
ECS Keystone jack UTP C6 Toolless
ECS Keystone jack UTP C6 Toolless
ECS Keystone jack UTP C6 Toolless 12-pk
ECS Keystone jack UTP C6 Toolless 12-pk
ECS Keystone jack UTP C6A
ECS Keystone jack UTP C6A
ECS Keystone jack UTP C6A 12-pk
ECS Keystone jack UTP C6A 12-pk
ECS Keystonejack STP C6A ISO
ECS Keystonejack STP C6A ISO
ECS Keystonejack STP C6A ISO 12-pk
ECS Keystonejack STP C6A ISO 12-pk
Keystone modul LC duplex till SMF-box
Keystone modul LC duplex till SMF-box
Alternativer
ECS Uttaksboks 2 port for AL og TL jack
ECS Uttaksboks 2 port for AL og TL jack
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.