184511

Ericsson Fiberpanel 24xE2000 Duplex 2HE

NCD5139245

Varenr: 128399
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
Ericsson Fiberpanel
  • 24xE2000 Duplex
  • 2HE
  • Uttrekkbart
  • Leveres uten adaptere, se under tilbehør
 
 
Teknisk info

Produktinformasjon

EL nummer 5010023
Produsent Ericsson


Tilbehør
ECS Blindplugger - SC Duplex, Svart
ECS Blindplugger - SC Duplex, Svart
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/OM2 2 x SC
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/OM2 2 x SC
ECS Fiber Adapter MM Quad LC 4 x LC
ECS Fiber Adapter MM Quad LC 4 x LC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Quad LC 4 x LC
ECS Fiber Adapter SM Quad LC 4 x LC
ECS Fiberadapter LC/APC Quad SM Grønn 4 x LC
ECS Fiberadapter LC/APC Quad SM Grønn 4 x LC
kabelmagasin for fiberpatch (2HE) 19" D:220mm x H:103mm
kabelmagasin for fiberpatch (2HE) 19" D:220mm x H:103mm
Alternativer
Ericsson Fiberpanel 48xSC Duplex 2HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 48xSC Duplex 2HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.