Kontakt oss:

Telefon: 23 17 78 80

E-post: salg@alcadon.no
E-post: regnskap@alcadon.no

 

Kontaktskjema

Du finner oss her:

Oslo

Alfaset 1. Industrivei 4
0668 Oslo
Tlf:+47 23 17 78 80

Sandefjord

Østre Kullerød 5
3241 Sandefjord
Tlf: +47 33 48 33 48

Hamar

Egil A. Nesset
Parkgata 24
2317 Hamar
Tlf: +47 90 85 18 11

Bergen

Helge Løvfall
Litleåsveien 49
5132 Nyborg
Tlf: +47 91 89 86 14

Mosjøen

Tore Heia

Petter Dass gate 3
8656 Mosjøen
Tlf: +47 95 96 80 56

Våre medarbeidere

Einar Feragen
Daglig Leder  / CEO
einar@alcadon.no
Tel: +47 97 55 13 34

Yngve Lyng Lillevik
Head of Product Management
yngve@alcadon.no
Tel: +47 40 22 89 99

Egil A. Nesset

Ansvarlig Bredbånd
Satellitt/Antenner/Kabel-TV

egil@alcadon.no

Tel: +47 90 85 18 11

Knut Åge Lie

Salgssjef
knut@alcadon.no

Tel: +47 92 29 67 77

Rolf Gaalaas

Salgssjef
Kategori/Datanett og tilhørende utstyr
Løsninger for datasenter
Transceivere

rolf@alcadon.no
Tel: +47 91 30 03 06

Helge Løvfall

Salgssjef

helge@alcadon.no

Tel: +47 91 89 86 14

Richard Schive
KAM Bergen
richard@alcadon.no

Tel: +47 41 36 88 87

Bjørn Huseby

Key Account Manager
Fiberkabler og tilhørende utstyr
Fiber måleinstr. /verktøy/skjøteutstyr
bjorn@alcadon.no

Tel: +47 40 03 53 02

Harald Skjelbred
Salg/Produktansvarlig
Gate-/fiber-/klimaskap (ute)
Retur/reklamasjon
harald@alcadon.no
Mob: +47 92 03 27 45

Christine Hvitstein Røed

Innkjøp/Salg

christine@alcadon.no

Mob: +47 48 20 03 79

Tore Heia

Systemkonsulent
Aktivt utstyr, TV/IPTV, WiFi m.m.

tore@alcadon.no

Tel: +47 95 96 80 56

Øyvind Kalleklev

Key Account Manager

oyvind@alcadon.no

Tel: +47 91 62 01 91

Morten Finnerud

Key Account Manager

morten@alcadon.no

Tel: +47 41 34 88 78

Tommy Solberg 
Ansvarlig for datasenter Norge

tommy@alcadon.no

Tel: +47 94 80 85 94

Hilde Strøm

Innkjøper / Kategori
Måleinstr / verktøy

hilde@alcadon.no

Tel: +47 97 54 06 84

Henrik Dyrdal

Account Manager

henrik@alcadon.no

Tel: +47 40 39 45 50

Runar Naas

Lager / Salg

runar@alcadon.no

Tlf: +47 90 19 12 53

Lene S. Pettersen

Lagermedarbeider

lene@alcadon.no

Tlf: +47 90 19 12 53

Eili Holme

BackOffice
WEB/EDI/Faktura

eili@alcadon.no

Tel: +47 90 04 95 49

Lisbeth Bergli
Økonomiansvarlig
Faktura/økonomi

lisbeth@alcadon.no

Tel: +47 41 57 85 21