Kontakt oss:

Telefon: 23 17 78 80

E-post: salg@alcadon.no
E-post: regnskap@alcadon.no

 

Kontaktskjema

Du finner oss her:

Oslo

Alfaset 1. Industrivei 4
0668 Oslo
Tlf:+47 23 17 78 80

Sandefjord

Østre Kullerød 5
3241 Sandefjord
Tlf: +47 33 48 33 48

Hamar

Egil A. Nesset
Parkgata 24
2317 Hamar
Tlf: +47 90 85 18 11

Bergen

Øyvind Kalleklev
Litleåsveien 49
5132 Nyborg
Tlf: +47 91 62 01 91

Mosjøen

Tore Heia

Petter Dass gate 3
8656 Mosjøen
Tlf: +47 95 96 80 56

Våre medarbeidere

Roy W. Furulund
Daglig leder
roy@alcadon.no
Tel: +47 90 67 77 07

Egil A. Nesset

Ansvarlig Bredbånd
Satellitt/Antenner/Kabel-TV

egil@alcadon.no

Tel: +47 90 85 18 11

Einar Feragen
Salgssjef

einar@alcadon.no
Tel: +47 97 55 13 34

Rolf Gaalaas

Salgssjef
Kategori/Datanett og tilhørende utstyr
Løsninger for datasenter
Transceivere

rolf@alcadon.no
Tel: +47 91 30 03 06

Bjørn Huseby

Key Account Manager
Fiberkabler og tilhørende utstyr
Fiber måleinstr./verktøy/skjøteutstyr
bjorn@alcadon.no

Tel: +47 40 03 53 02

Harald Skjelbred
Salg/Produktansvarlig
Gates-/fiber-/klimaskap (ute)
Retur/reklamasjon
harald@alcadon.no
Mob: +47 92 03 27 45

Christine Hvitstein Røed

Innkjøp/Salg

christine@alcadon.no

Mob: +47 48 20 03 79

Robert Engan

Key Account Manager
Elektro

robert@alcadon.no

Tel: +47 98 89 14 52

Tore Heia

Systemkonsulent
TV-distribusjon/IPTV
Fiber/kobber – aktivt utstyr

tore@alcadon.no

Tel: +47 95 96 80 56

Øyvind Kalleklev

Salg/Produktansvarlig

oyvind@alcadon.no

Tel: +47 91 62 01 91

Helge Løvfall

Key Account Manager

helge@alcadon.no

Tel: +47 91 89 86 14

Morten Finnerud

Salg
Rack/veggskap/gulvskap

morten@alcadon.no

Tel: +47 41 34 88 78

Tommy Solberg 
Ansvarlig for datasenter Norge

tommy@alcadon.no

Tel: +47 94 80 85 94

Hilde Strøm

Innkjøper/Lageransvarlig
Kategori måleinstr/verktøy

hilde@alcadon.no

Tel: +47 97 54 06 84

Henrik Dyrdal

Lager/Salg

henrik@alcadon.no

Tel: +47 40 39 45 50

Runar Naas

Lagermedarbeider

runar@alcadon.no

Tlf: +47 90 19 12 53

Lene S. Pettersen

Lagermedarbeider

lene@alcadon.no

Tlf: +47 90 19 12 53

Eili Holme

BackOffice
WEB/EDI/Faktura

eili@alcadon.no

Tel: +47 90 04 95 49

Lisbeth Bergli
Økonomiansvarlig
Faktura/økonomi

lisbeth@alcadon.no

Tel: +47 41 57 85 21

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.