Kontakt oss

Økonomi

Telefon: 23 17 78 80
E-post: regnskap@alcadon.no

Kontaktskjema

Du finner oss her:

Oslo

Alfaset 1. Industrivei 4
0668 Oslo
Tlf:+47 23 17 78 80

Sandefjord

Østre Kullerød 5
3241 Sandefjord
Tlf: +47 33 48 33 48

Hamar

Egil A. Nesset
Parkgata 24
2317 Hamar
Tlf: +47 90 85 18 11

Bergen

Øyvind Kalleklev
Litleåsveien 49
5132 Nyborg
Tlf: +47 91 62 01 91

Mosjøen

Tore Heia

Petter Dass gate 3
8656 Mosjøen
Tlf: +47 95 96 80 56

Våre medarbeidere

Roy W. Furulund
Daglig leder
roy@alcadon.no
Tel: +47 90 67 77 07

Harald Skjelbred
Salg, produktansvarlig
harald@alcadon.no
Tel: +47 33 48 33 58
Mob: +47 92 03 27 45

Ole Jacob Gran
Salgsleder

olejacob@alcadon.no
Tel: +47 91 69 91 86

Christian Norin

KAM Fiberoptiske produkter

christian@alcadon.no

Tel: +47 95 08 45 00

Christine Hvitstein Røed

Selger

christine@alcadon.no

Tel: +47 33 48 33 46

Mob: +47 48 20 03 79

Eili Holme

BackOffice

eili@alcadon.no

Tel: +47 90 04 95 49

Egil A. Nesset

Ansvarlig Bredbånd

egil@alcadon.no

Tel: +47 90 85 18 11

Tore Heia

Systemkonsulent

tore@alcadon.no

Tel: +47 95 96 80 56

Øyvind Kalleklev

Salg/produktansvarlig

oyvind@alcadon.no

Tel: +47 91 62 01 91

Lars Torgan

Selger
lars@alcadon.no

Tel: +47 90593910

Morten Finnerud

Selger

morten@alcadon.no

Tel: +47 41348878

Hilde Strøm

Innkjøper og lageransvarlig

hilde@alcadon.no

Tel: +47 97540684

Rolf Gaalaas

Salgssjef

rolf@alcadon.no
Tel: +47 91300306

Henrik Dyrdal

Lagermedarbeider

henrik@alcadon.no

Tel: +47 90191253

Lisbeth Bergli
Økonomiansvarlig

lisbeth@alcadon.no

Tel: +47 41578521

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.