Marine PRO TVRO IDU virtuell omformer

FC/PC optisk inn, 4 F type ut, 19" rack

Varenr: ADNAF800645IDU/76PRO
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørSupport
Beskrivelse
Global Professional TVRO fiberoptisk løsning
PRO løsning i 19" rack, dobbel PSU
 
Satellitt TVRO FibreLINK System
Består av to enheter som bestilles hver for seg - ODU Outdoor Unit og IDU Indoor Unit.
Enkelt å installere, kostnadsbesparende, tilpasset lange distanser.
Fiberkabel er lett i vekt og enkel å installere. Standard type konnektorer benyttes.
Et ideellt valg for både maritime og landbaserte proffsystemer!
 
Global Invacom QUAD TVRO FibreLINK gir deg en konkurransedyktig løsning for overføring av L-bånd TV i fra eksisterende eller nye LNB'er med F type utganger.
Optisk overføring gir deg lavt tap og mulighet for distribusjon over lange distanser.
TVRO linksystemet støtter overføring av fire L-Band mottatt i fra satellitt.
 
TVRO linksystemet leveres standard som to frittstående moduler men kan også som et alternativ også leveres i en PRO versjon der utendørs enhet er montert i et IP65 klassifisert skap og innendørs enheten er montert i et 19" rack med back-up nettdel.
Som tilbehør til systemet kan ferdige fiberkabler med påmonterte konnektorer leveres i forskjellige lengder.
Eller en kan benytte singlemode fiberkabler av ønsket type og selv tilpasse disse ut i fra lokale behov.
Konnektortyper for optiske tilkoblinger er FC/PC. Tilkoblinger av koakskabler er av F type.
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Global


Tilbehør
Marine PRO TVRO ODU virtuell omformer 4xF type inn, FC/PC optisk ut, IP65
Marine PRO TVRO ODU virtuell omformer 4xF type inn, FC/PC optisk ut, IP65
Marine TVRO ODU virtuell omformer 4 quattro F type inn, FC/PC optisk ut
Marine TVRO ODU virtuell omformer 4 quattro F type inn, FC/PC optisk ut
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.