JANUAROUTLET

TILBUDET GJELDER SÅ LANGT LAGERBEHOLDNINGEN REKKER

TE kabel S/FTP C7A 23AWG LSZH Hvit
TE kabel S/FTP C7A 23AWG LSZH Hvit
Thorsman datalokk Rett CYB-BK2 alumiium Thorsman kanaltilbehør
Thorsman datalokk Rett CYB-BK2 alumiium Thorsman kanaltilbehør
ELKO Senterplate VGA - Lyd HDD15 - Minijack 3,5mm
ELKO Senterplate VGA - Lyd HDD15 - Minijack 3,5mm
ELKO Senterplate USB 3.0 10cm kabel 1 x USB 3.0
ELKO Senterplate USB 3.0 10cm kabel 1 x USB 3.0
ELKO Senterplate Composite 10cm kabel RCA Video - Lyd og S-Video
ELKO Senterplate Composite 10cm kabel RCA Video - Lyd og S-Video
ELKO Senterplate Displayport 10cm kabel 1 x Displayport
ELKO Senterplate Displayport 10cm kabel 1 x Displayport
Enoc Veggramme Justerbar i Dybde 20U ( Sort ) B601 x D-390-610 x H-978 mm
Enoc Veggramme Justerbar i Dybde 20U ( Sort ) B601 x D-390-610 x H-978 mm
Trådløs Accesspunkt 1200Mbps 802.11ac Planet:Wireless AP 4 x 5dBi antenna IP55
Trådløs Accesspunkt 1200Mbps 802.11ac Planet:Wireless AP 4 x 5dBi antenna IP55
Switch LAN 16p Unmanaged Planet 16p 10/100 Power Saving
Switch LAN 16p Unmanaged Planet 16p 10/100 Power Saving
Switch LAN 24p Unmanaged Planet 24x 10/100BASE-TX Fast Ethernet
Switch LAN 24p Unmanaged Planet 24x 10/100BASE-TX Fast Ethernet
ECS panel 24 vinklet ubestykket For keystone inkl.kabelguide
ECS panel 24 vinklet ubestykket For keystone inkl.kabelguide
Enoc Kabelbøyle Rack horisontal Beige 2U Selges i Par ( Beige )
Enoc Kabelbøyle Rack horisontal Beige 2U Selges i Par ( Beige )
Kabelguide 4 bøyler (Metall) 19" Enoc: 2HE, SVART m/kabelføring
Kabelguide 4 bøyler (Metall) 19" Enoc: 2HE, SVART m/kabelføring
Planet media Converter 10/100 - 2p SFP TP 10/100 - 2p 100Base SFP
Planet media Converter 10/100 - 2p SFP TP 10/100 - 2p 100Base SFP
Switch PoE 24-Port L2+ Managed Planet Planet: 4xSFP/TP 2xSFP+ stack L2+ 440W
Switch PoE 24-Port L2+ Managed Planet Planet: 4xSFP/TP 2xSFP+ stack L2+ 440W
Planet PoE+ Injector Hub  4-Port Injector Hub High Power 30W
Planet PoE+ Injector Hub 4-Port Injector Hub High Power 30W
Thorsman datalokk vinklet BK1 aluminium
Thorsman datalokk vinklet BK1 aluminium
Enoc Kabelguide 19" 2U Svart Svart 4 bøyler Inkl feste skruer
Enoc Kabelguide 19" 2U Svart Svart 4 bøyler Inkl feste skruer
4-ports UTP Påveggspanel - C6 NCS: Telesafe minipatcboks
4-ports UTP Påveggspanel - C6 NCS: Telesafe minipatcboks
Rehau Innerhjørne til BK130
Rehau Innerhjørne til BK130
Telefonkabel (telefon til vegg) 8-6/4 2m HVIT FARGE
Telefonkabel (telefon til vegg) 8-6/4 2m HVIT FARGE
Telefonkabel (telefon til vegg) 8-6/4 4m SVART FARGE
Telefonkabel (telefon til vegg) 8-6/4 4m SVART FARGE
Strømkabel Forlenger Schuko  2m Schuko han - hun - Hvit
Strømkabel Forlenger Schuko 2m Schuko han - hun - Hvit
Strømkabel Forlenger Schuko  5m Schuko han - hun - Hvit
Strømkabel Forlenger Schuko 5m Schuko han - hun - Hvit
Strømkabel Forlenger Schuko 10m Schuko han - hun - Hvit
Strømkabel Forlenger Schuko 10m Schuko han - hun - Hvit
Strømskinne  3 uttak  1m m/bryter Schuko - Hvit
Strømskinne 3 uttak 1m m/bryter Schuko - Hvit
Strømskinne  3 uttak  2m Schuko - Hvit
Strømskinne 3 uttak 2m Schuko - Hvit
Strømskinne  3 uttak  3m Schuko - Hvit
Strømskinne 3 uttak 3m Schuko - Hvit
FTTH patch SC-SC 9/125  G657B3 0,5m Simplex 4.0mm HFFR kappe
FTTH patch SC-SC 9/125 G657B3 0,5m Simplex 4.0mm HFFR kappe
Videokabel, RCA/RCA, High Q han/han 20m Høykvalitet komposit kabel, blisterpakke
Videokabel, RCA/RCA, High Q han/han 20m Høykvalitet komposit kabel, blisterpakke
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-LC 45,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OM1 62,5/125 LC-LC 45,0m Halogenfri Duplex
ECS Patch UTP Krysset Cat.6 RJ45  3,0m Halogenfri / Grå kabel / Gul bøyavlaster
ECS Patch UTP Krysset Cat.6 RJ45 3,0m Halogenfri / Grå kabel / Gul bøyavlaster
ECS Patch UTP Krysset Cat.6 RJ45  5,0m Halogenfri / Grå kabel / Gul bøyavlaster
ECS Patch UTP Krysset Cat.6 RJ45 5,0m Halogenfri / Grå kabel / Gul bøyavlaster
ECS Patchkabel Cat6 UTP Krysset  2,0m Halogenfri Grå m/Gul bøyavlaster RJ45
ECS Patchkabel Cat6 UTP Krysset 2,0m Halogenfri Grå m/Gul bøyavlaster RJ45
ECS Patchkabel Cat6 S/FTP Krysset  1,0m Halogenfri Grå m/Gul bøyavlaster RJ45
ECS Patchkabel Cat6 S/FTP Krysset 1,0m Halogenfri Grå m/Gul bøyavlaster RJ45
ECS Patchkabel Cat6 S/FTP Krysset  3,0m Halogenfri Grå m/Gul bøyavlaster RJ45
ECS Patchkabel Cat6 S/FTP Krysset 3,0m Halogenfri Grå m/Gul bøyavlaster RJ45
Krysset patch C6 UTP gul  1,0m LZH
Krysset patch C6 UTP gul 1,0m LZH
Krysset patch C6 UTP gul  1,5m LZH
Krysset patch C6 UTP gul 1,5m LZH
Krysset patch C6 UTP gul  5,0m LZH
Krysset patch C6 UTP gul 5,0m LZH
ECS telepanel 32 port (1HE) Svart ECS
ECS telepanel 32 port (1HE) Svart ECS
ECS Telepanel 50 porter (1HE) Svart
ECS Telepanel 50 porter (1HE) Svart
Modularskjøt RJ11 / RJ12 UTP UTP skjøteledd 1:1
Modularskjøt RJ11 / RJ12 UTP UTP skjøteledd 1:1
Ericsson Fiberpanel 24xE2000 Duplex 2HE NCD5139245
Ericsson Fiberpanel 24xE2000 Duplex 2HE NCD5139245
Ericsson Fiberpanel 24xFC D-shape 2HE NCD5139305 Uttrekkbart
Ericsson Fiberpanel 24xFC D-shape 2HE NCD5139305 Uttrekkbart
Fiberpanel 24xSC Duplex Uttrekkbart 1,5U Beige m/skjøteholder, u/adapter
Fiberpanel 24xSC Duplex Uttrekkbart 1,5U Beige m/skjøteholder, u/adapter
Enoc Kabelguide 19" 1U 4 Bøyler Sort
Enoc Kabelguide 19" 1U 4 Bøyler Sort
Enoc Fiberkoblingsboks 2 x ST Duplex B-130 x D-40 x H-225 ( Beige )
Enoc Fiberkoblingsboks 2 x ST Duplex B-130 x D-40 x H-225 ( Beige )
Krone overspenningsvern (10par)
Krone overspenningsvern (10par)
Krone plinthållare 10+1x10par
Krone plinthållare 10+1x10par
Switch PoE 24-port L2/4 Managed Planet 24p 10/100/1000B/Tx + 4p SFP Stackable
Switch PoE 24-port L2/4 Managed Planet 24p 10/100/1000B/Tx + 4p SFP Stackable
Transceiver 10-Base-T - 10-Base5 AUI/TP UTP RJ-45 - 100m - AUI - DB-15 male 50 m
Transceiver 10-Base-T - 10-Base5 AUI/TP UTP RJ-45 - 100m - AUI - DB-15 male 50 m
12V IEEE802.3af PoE Splitter Planet
12V IEEE802.3af PoE Splitter Planet
10Base-T to 10Base-FL (ST)  MM 2km Transition: Converter
10Base-T to 10Base-FL (ST) MM 2km Transition: Converter
Planet Converter Video over Fiber MM include Tx & Rx in package a pair 2km
Planet Converter Video over Fiber MM include Tx & Rx in package a pair 2km
Transition Analog Video mottak BNC-Fiber NTSC, PAL, SE CECAM (BNC)  850nm mm (ST)
Transition Analog Video mottak BNC-Fiber NTSC, PAL, SE CECAM (BNC) 850nm mm (ST)
Transition Analog Video sender BNC-Fiber NTSC, PAL, SE CECAM (BNC)  850nm mm (ST)
Transition Analog Video sender BNC-Fiber NTSC, PAL, SE CECAM (BNC) 850nm mm (ST)
Transition Converter ( SiC ) 2 x SFP 10/100/1000Base-T - 2 x 1000Base SFP
Transition Converter ( SiC ) 2 x SFP 10/100/1000Base-T - 2 x 1000Base SFP
Transition Converter MM - SM ( SC ) 1300mm - 1310sm 2km to 20km 100Mbps/OC3
Transition Converter MM - SM ( SC ) 1300mm - 1310sm 2km to 20km 100Mbps/OC3
ELKO Senterpl VGA-StereoLyd-HDMI Vinklet 10cm kabel
ELKO Senterpl VGA-StereoLyd-HDMI Vinklet 10cm kabel
Maxeta Sentralplate for keystone 1 x 8 RJ45 m/støvlokk
Maxeta Sentralplate for keystone 1 x 8 RJ45 m/støvlokk
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.