Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
195201 194338 196050 196051 196052 196053 194036 196728 195206 194339 194341 194340 196921 196916 194037 194329 194328 196907 194381 196910 196065 195207
Du sparer  
Arris 796681 Arris796681 Arris CHP Max CORWave II sender 1550nm C2-EW06-09-S, 1GHz, SC/APC, +9.5 dBm
Varenr:  Arris 796681
Arris 727197 Arris727197 Arris CHP Max CORWave II sender 1550nm C2-MW01-D01-08-S-A , 1GHz, SC/APC
Varenr:  Arris 727197
Arris 800669 Arris800669 Arris CHP MAX CORWave sender +04 dBm 1GHz, enkel RF inngang, SC/APC, 1291nm
Varenr:  Arris 800669
Arris 800670 Arris800670 Arris CHP MAX CORWave sender +06 dBm 1GHz, enkel RF inngang, SC/APC, 1291nm
Varenr:  Arris 800670
Arris 800671 AlcadonCHP-SW01-1291-08-S Arris CHP MAX CORWave sender +08 dBm 1GHz, enkel RF inngang, SC/APC, 1291nm
Varenr:  Arris 800671
Arris 800672 Arris800672 Arris CHP MAX CORWave sender +10 dBm 1GHz, enkel RF inngang, SC/APC, 1291nm
Varenr:  Arris 800672
CHP-CHASSIS-19 Arris727153 Arris CHP Max5000 19" monteringkassett 10 modulplasser, 2 PSU plasser
Varenr:  CHP-CHASSIS-19
CHP-PS/AC1 Arris723818 Arris CHP Max5000 220 Vac strømforsyning CHP-PS/AC1-Q
Varenr:  CHP-PS/AC1
CHP-PS/DC1 ArrisCHP-PS/DC1-Q Arris CHP Max5000 -48 Vdc strømforsyning
Varenr:  CHP-PS/DC1
CLC-01 ArrisCLC-01 Arris CHP Max5000 back-up kabel for kobling mellom enheter
Varenr:  CLC-01
Arris 726284 Arris726284 Arris CHP Max5000 back-up kabel 10ft. for kobling mellom back-up enheter
Varenr:  Arris 726284
Arris 724827 Arris724827 Arris CHP Max5000 back-up kabel 1ft. for kobling mellom back-up enheter
Varenr:  Arris 724827
Arris 779936 Arris779936 Arris CHP Max5000 CORWave sender 04dBm CHP-MW01-1291-04-S, 1GHz, SC/APC
Varenr:  Arris 779936
Arris 779939 Arris779939 Arris CHP Max5000 CORWave sender 04dBm CHP-MW01-1293-04-S, 1GHz, SC/APC
Varenr:  Arris 779939
Arris 779937 Arris779937 Arris CHP Max5000 CORWave sender 06dBm CHP-MW01-1291-06-S, 1GHz, SC/APC
Varenr:  Arris 779937
Arris 779940 Arris779940 Arris CHP Max5000 CORWave sender 06dBm CHP-MW01-1293-06-S, 1GHz, SC/APC
Varenr:  Arris 779940
CHP-GFXV-1311-D-12-S ArrisCHP-GFXV-1311-D-12-S Arris CHP Max5000 CWDM sender +10-12 dBm Dobbel RF inngang, 1 GHz, SC/APC
Varenr:  CHP-GFXV-1311-D-12-S
CHP-2RRX-S Arris723800 Arris CHP Max5000 dobbel returmottager 200 MHz, 1200-1600 nm. SC/APC tilkobling
Varenr:  CHP-2RRX-S
Arris 724011 Arris724011 Arris CHP Max5000 EDFA 1530-62 nm 13 dBm SC/APC, -10 - +12 dBm, konst. gain/power
Varenr:  Arris 724011
Arris 723934 Arris723934 Arris CHP Max5000 EDFA 1530-62 nm 16 dBm SC/APC, -10 - +12 dBm, konst. gain/power
Varenr:  Arris 723934
CHP-EDFA-161-S Arris724397 Arris CHP Max5000 EDFA 1530-62 nm 16 dBm SC/APC, -10 - +12 dBm, konst. power
Varenr:  CHP-EDFA-161-S
Arris 724513 Arris724513 Arris CHP Max5000 EDFA 1535-62 nm 19 dBm SC/APC, -10 - +12 dBm, konstant power
Varenr:  Arris 724513
CHP-GFRX-S AlcadonCHP-DFRXR-12-S Arris CHP Max5000 mottaker 1200-1600 nm 1200 MHz, +4 dBm, SC/APC, redundant opt.
Varenr:  CHP-GFRX-S
CHP-CMM Arris723870 Arris CHP Max5000 overvåkingsmodul CHP-CMM-1
Varenr:  CHP-CMM
CHP-SMM Arris727156 Arris CHP Max5000 overvåkingsmodul SNMP type SMM-2 High Speed
Varenr:  CHP-SMM
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.