Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
Du sparer  
MGB-TLX Planet Planet SFP 1000B LX SM  -40 - 75 C
Varenr:  MGB-TLX
MGB-TSX Planet Planet SFP 1000B SX MM -40 - 75 C
Varenr:  MGB-TSX
MGB-LX Planet Planet SFP 1000B-LX 1000Base-LX SFP SM LC - 10km
Varenr:  MGB-LX
MGB-SX Planet Planet SFP 1000B-SX 1000B-SX LC MM module - 220 - 550m
Varenr:  MGB-SX
MGB-GT Planet Planet SFP 1000B-T RJ45 Auto-negotiation, Auto-MDI/MDI-X 100m
Varenr:  MGB-GT
MFB-F40 Planet Planet SFP 100B/Fx SM 1310nm 40km
Varenr:  MFB-F40
MFB-FX Planet Planet SFP 100B-FX - SFP MM LC 2km (0~50) (1310nm)
Varenr:  MFB-FX
MFB-F20 Planet Planet SFP 100B-FX - SFP SM LC 20km (0~50) (1310nm)
Varenr:  MFB-F20
SFP-GE-T-C  ProLabs SFP (1000BaseT) 1Gb Ext.temp Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  SFP-GE-T-C
SFP-GE-S-C ProLabs ProLabs SFP (MM)  1Gb Ext.temp SX Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  SFP-GE-S-C
SFP-10-LRM-C ProLabs ProLabs SFP (MM/SM) 10Gb 220m 1310nm Cisco Kompatibel Livstid garanti
Varenr:  SFP-10-LRM-C
SFP-GE-L-C ProLabs ProLabs SFP (SM)  1Gb Ext.temp LX Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  SFP-GE-L-C
SFP-GE-Z-C ProLabs ProLabs SFP (SM)  1Gb Ext.temp ZX Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  SFP-GE-Z-C
GLC-ZX-SMD-C Alcadon ProLabs SFP (SM)  1Gb LC connector ZX Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  GLC-ZX-SMD-C
J4859D-C ProLabs Prolabs SFP 1000BASE-LX 1310nm10km o SMF HP/Aruba kompatibel livstidsgaranti
Varenr:  J4859D-C
GLC-T-C ProLabs ProLabs SFP 1000BASE-T Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  GLC-T-C
GLC-TE-C ProLabs ProLabs SFP 1000BASE-T Extended temp. Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  GLC-TE-C
GLC-SX-MMD-C ProLabs ProLabs SFP MM/SX 1Gb LC (DOM support) Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  GLC-SX-MMD-C
GLC-LH-SMD-C ProLabs ProLabs SFP SM/LH 1Gb LC (DOM support) Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  GLC-LH-SMD-C
J4858D-C ProLabs ProLabs SFP1000BASE-SX 850nm 550m o MMF HP/Aruba kompatibel livstidsgaranti
Varenr:  J4858D-C
J8177D-C ProLabs Prolabs SFP1000BASE-T RJ45 Connector100m HP/Aruba kompatibel livstidsgaranti
Varenr:  J8177D-C
OPF24224 OPTiFabSFP-GE1331-LCPC SFP modul 1,25Gbps SM LC/PC blå 10km, Tx1310/Rx1310, singlemode
Varenr:  OPF24224
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.