Triax OPT TFB 002 optisk adapter SM FC/PC-SC/PC

Triax OPT TFB 002 optisk adapter SM

FC/PC-SC/PC

Varenr: 307686
BeskrivelseSupport
Beskrivelse
Triax fiberoptisk løsning for SAT-MF nett
 
Triax presenterer et helt nytt konsept for satellitt flerbrukenett.
Med fiberoptisk fordeling kan du enkelt etablere et system
med økt rekkevidde, enkel installering og redusert antall aktive
komponenter.
Systemet består av Triax TOL 32 optisk LNB sender, TOS optiske
splittere og virtuelle optiske omformere.
En optisk LNB dekker 4 polarisasjoner i fra en satellittposisjon ut
på en optisk kabel. Ønskes flere posisjoner - bruk flere kabler.
Triax virtuelle optiske omformere.
SAT-IF mottaker noder for TWIN, QUAD og QUATTRO signaler.
Mottar det optiske signalet i fra LNB via det passive optiske nettverket
– og omformer signalet til en koaks utgang i fra to eller fire
(TWIN eller QUAD) optiske linjer, og linker signalet til mottakerboks.
QUATTRO versjonen gir mulighet for 4 individuelle polarisasjoner på
separate koaks utganger. QUATTRO er derfor også egnet for å mate
signaler inn på sentraler og/eller vanlige multisvitsj systemer.
Disse omromerene er idelle for å dekke et optisk budsjett i fra LNB
til omformer tilsvarende demping i 32 veis splitting, og dekker derfor
distanser på flere kilometer.
 
Spesifikasjoner
Optisk adapter for singlemode kabeltyper
FC/PC-SC/PC tilkobling
Benyttes for sammenkobling av utstyr og/eller skjøting av kabler.
Support