Triax OTX 1310 SAT FO optisk sender/LNB KIT optisk sender+wideband LNB, FC/PC Triax OTX 1310 SAT FO optisk sender/LNB KIT optisk sender+wideband LNB, FC/PC Triax OTX 1310 SAT FO optisk sender/LNB KIT optisk sender+wideband LNB, FC/PC Triax OTX 1310 SAT FO optisk sender/LNB KIT optisk sender+wideband LNB, FC/PC

Triax OTX 1310 SAT FO optisk sender/LNB

KIT optisk sender+wideband LNB, FC/PC

Varenr: TRX307785
BeskrivelseSupportTilbehørAndre kjøpte også
Beskrivelse

Triax OTX 1310 SAT FO KIT

Triax fiberoptisk kit for satellittmottak består av OTX 1310 SAT FO fiberoptisk sender og TWB 40 wideband type LNB.
Med dette kit'et er det mulig å overføre horisontale og vertikale signaler i fra en satellittposisjon sammen med terrestrielle signaler i fra bakkenettet over et fiberoptisk fordelingsnett.
TWB 40 wideband LNB anbefales montert på en parabolantenne med diameter i området 85 til 120 cm. for optimal kvalitet for et sentralt mottak.
Fibersender OTX 1310 kan monteres både inne og ute. Et spesielt beslag for montering på mast kan bestilles som tilleggsutstyr ved behov.
Dette produktet - OTX-MB, har varenummer TRX307789.
OTX 1310 senderen har to koaks RF innganger til henholdsvis vertikale og horisontale SAT-IF signaler inn i fra wideband LNB'en.
LNB TWB 40 spenningsmates i fra vertikalporten (12Vdc) og horisontalporten (20Vdc). Medfølger en adapter kabel ifra jack til F-konnektor på PSU.
OTX senderen består av frekvensstackere for SAT-IF H- og V-båndene og TER båndene i tillegg til 1310nm lasersenderen.
Med OTX FO kitet (sentralen) kan en mate et fiber fordelingssystem med optisk splitting av inntil 32 utganger.
På mottakspunktene benyttes virtuelle omformere av type Triax TVQ 06, TVC 06 og TOM 08 M/S.

OTX 1310 er en kosteffektiv variant i OTX familien og den støtter standard som beskrevet for mottak i fra satellitt.
Det optiske fordelingsnettet er mulig å utvide til et større nett ved å benytte aktive TRIAX FO repeatere type OTO 32 (TRX307787).

 

Support
Tilbehør
Andre kjøpte også