172953

3M Fiber Påveggspanel 6xSCD eller 12xST

3M: Påveggspanel U/adapter

Varenr: 2552
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
3M 2552 SA Wallmount distribution box
Dimensions (HxWxD) :210 x 160 x 65 mmWeight: approx. 0,5 kg/ea.

Content:
Exchangeable face plates for:
ST simplex / FC-"D" Mount / SC duplex plate up to 12x fibres.
Fibres can either be directly terminated or spliced to pigtails using fusion splicing. The 2552SA is constructed from flame retardant material.
Teknisk info

Produktinformasjon

EL nummer 5055800
Produsent 3M


Tilbehør
Blindplugg som passer til keystone Hvit farge
Blindplugg som passer til keystone Hvit farge
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/OM2 2 x SC
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/OM2 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
Keystone modul LC duplex till SMF-box
Keystone modul LC duplex till SMF-box
Keystone modul SC simplex till SMF-box
Keystone modul SC simplex till SMF-box
Alternativer
ECS fiber skjøteboks, 6 porter Adapter 6xLCD, 6xSCS alt. 6xTL08 kontakt
ECS fiber skjøteboks, 6 porter Adapter 6xLCD, 6xSCS alt. 6xTL08 kontakt
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.