170323

ECS Fiber Adapter SM Quad LC

4 x LC

Varenr: 4510
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
LC Adapter, Passer i SC Duplex panel (feks ECS24SCD)
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Tilbehør
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC 1,5m 12 Pack
ECS fiberpanel front ECS24BOX 24xSCD Løs front uten adaptere
ECS fiberpanel front ECS24BOX 24xSCD Løs front uten adaptere
ECS Pigtail LC 9/125 1,5m 12-pk G657A
ECS Pigtail LC 9/125 1,5m 12-pk G657A
Ericsson Fiberpanel 12xSC Duplex - 1,5HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 12xSC Duplex - 1,5HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 24xSC Duplex - 1,5HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 24xSC Duplex - 1,5HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 48xSC Duplex 2HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 48xSC Duplex 2HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
FiberHale SM LC 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM LC 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM LC 01 m Singlemode 9/125, OS1/OS2
FiberHale SM LC 01 m Singlemode 9/125, OS1/OS2
FiberHale SM LC kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
FiberHale SM LC kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
Alternativer
Fiber Adapter SM Quad LC LC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Quad LC LC/PC Adapter, blå
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.