Fjern alle
Velg visning:
Sortèr på:
1 2 3 4 > >>
Du sparer  
AFLFOCIS-FLX-P4XUA AFLFOCIS-FLX-P4XUA AFL Fiber mikroskop FOCIS Flex 4 adaptere SC/UPC & APC, LC/UPC & APC
Varenr:  AFLFOCIS-FLX-P4XUA
AFLFOCIS-WIFI2-UA AFLFOCIS-WIFI2-UA AFL Fiber mikroskop FOCIS WiFi2™ 4 adaptere SC/UPC & APC, LC/UPC & APC
Varenr:  AFLFOCIS-WIFI2-UA
AFLFS200-100BASP1W1 AFLFS200-100-BAS-P1-W1 AFL FlexScan FS200-100 OTDR 1310/1550nm VFL/OLS/OPM, BT/WiFi inkl.
Varenr:  AFLFS200-100BASP1W1
AJUD24BPVA-04DA AFL AFL UHD kassett OM4 2x12 MPO 12xLCD rak MTP Elite male Type A 24-fiber E.Violett
Varenr:  AJUD24BPVA-04DA
VF14-01-0900PR AFL Felfinnare med synligt ljus 2,5mm och 1,25mm adapters
Varenr:  VF14-01-0900PR
FBF23415 AFLLCDPXBEIGE Fiber Adapter MM Duplex LC OM2 LC/PC Adapter, beige
Varenr:  FBF23415
FBF23414 AFLSCUDPHBRBEIGE Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/2 SC/PC Adapter, beige
Varenr:  FBF23414
FBF23433 AFLSCDPXAQUA Fiber Adapter MM Duplex SC OM3 SC/PC Adapter, Aqua
Varenr:  FBF23433
FBF23432 AFLSCDPXEV Fiber Adapter MM Duplex SC OM4 SC/PC Adapter, Erika Violet
Varenr:  FBF23432
FBF23412 AFLFCUPHBR-DD Fiber Adapter MM Simplex FC FC/PC Adapter, hvit
Varenr:  FBF23412
FBF23413 AFLSCUSPHBRBEIGE Fiber Adapter MM Simplex SC OM1/2 SC/PC Adapter, beige
Varenr:  FBF23413
FBF23434 AFLSCSMPXAQUA Fiber Adapter MM Simplex SC OM3 SC/PC Adapter, Aqua
Varenr:  FBF23434
FBF23435 AFLSCSMPXEV Fiber Adapter MM Simplex SC OM4 SC/PC Adapter, Erika Violet
Varenr:  FBF23435
FBF23411 AFLSTUMMZR02 Fiber Adapter MM Simplex ST ST/PC Adapter, svart
Varenr:  FBF23411
FBF23421 AFLLCDPXBLUE Fiber Adapter SM Duplex LC LC/PC Adapter, blå
Varenr:  FBF23421
FBF23423 AFLLCAPCUDGREEN Fiber Adapter SM Duplex LCA LC/APC Adapter, grønn
Varenr:  FBF23423
FBF23422 AFLSCUDZR02 Fiber Adapter SM Duplex SC SC/PC Adapter, blå
Varenr:  FBF23422
FBF23424 AFLSCAPCUDGREEN Fiber Adapter SM Duplex SCA SC/APC Adapter, grønn
Varenr:  FBF23424
CC-FCSCUDZR02BLUE AFLFCSCUDZR02BLUE Fiber Adapter SM Duplex SCPC-FCPC Hybrid adapter SCPC-FCPC dplx plast
Varenr:  CC-FCSCUDZR02BLUE
FBF23425 AFLLCQUADBLUE-W Fiber Adapter SM Quad LC LC/PC Adapter, blå
Varenr:  FBF23425
FBF23426 AFLLCQUADGREEN-W Fiber Adapter SM Quad LCA LC/APC Adapter, grønn
Varenr:  FBF23426
FBF23416 AFLFCUZR02-DD Fiber Adapter SM Simplex FC FC/PC Adapter, klar
Varenr:  FBF23416
FBF23417 AFLFCAPCUZR02-DD Fiber Adapter SM Simplex FCA FC/APC Adapter, grønn
Varenr:  FBF23417
FBF23418 AFLSCUSZR02 Fiber Adapter SM Simplex SC SC/PC Adapter, blå
Varenr:  FBF23418
FBF23018 AFLSCUSZR02/FL Fiber Adapter SM Simplex SC uten flens SC/PC Adapter, blå
Varenr:  FBF23018
 
1 2 3 4 > >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.