190534

Fiber Adapter SM Duplex LCA

LC/APC Adapter, grønn

Varenr: FBF23423
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
LC/APC Duplex fiber adapter  
  
Keramisk sleeve
Kompatibel med IEC 61754-20 
RoHS, REACH SvHC kompatibel
Gjennomgangsdemping (typ) 0.1 dB (IEC 61300-3-4)
Inn-utkoblinger kvalitet 500 (IEC 61300-2-2)
Strekkstyrke 1N - 2,5N (IEC 61754-4)
Temperaturområde drift -25 til +70 C, 12 koblinger (IEC 61300-2-22)
Teknisk info

Produktinformasjon

EL nummer 6909042
Produsent AFL


Tilbehør
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC/APC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC/APC 1,5m
FiberHale SM LCA 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM LCA 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM LCA 01 m Singlemode 9/125, OS1/OS2
FiberHale SM LCA 01 m Singlemode 9/125, OS1/OS2
FiberHale SM LCA kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
FiberHale SM LCA kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
FiberPanel 19" tomt 24xSCS/LCD, sort Uttrekkbart,1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCS/LCD, sort Uttrekkbart,1U, 24 adapterplasser
Alternativer
ECS Fiber Adapter SM Duplex LC/ APC 2 x LC
ECS Fiber Adapter SM Duplex LC/ APC 2 x LC
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.