190527

Fiber Adapter MM Duplex SC OM4

SC/PC Adapter, Erika Violet

Varenr: FBF23432
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
SC/PC Duplex fiber adapter OM4 
 
Keramisk sleeve
Kompatibel med IEC 61754-20
RoHS, REACH SvHC kompatibel
Gjennomgangsdemping (typ) 0.15 dB (IEC 61300-3-4)
Inn-utkoblinger kvalitet 500 (IEC 61300-2-2)
Strekkstyrke 2N - 5,9N (IEC 61754-20)
Temperaturområde drift -25 til +70 C, 12 koblinger (IEC 61300-2-22)
Teknisk info

Produktinformasjon

EL nummer 6909031
Produsent AFL


Tilbehør
ECS Fiber Pigtail OM4 50/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM4 50/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS fiberpanel front ECS24BOX 24xSCD Løs front uten adaptere
ECS fiberpanel front ECS24BOX 24xSCD Løs front uten adaptere
Ericsson Fiberpanel 12xSC Duplex - 1,5HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 12xSC Duplex - 1,5HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 24xSC Duplex - 1,5HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 24xSC Duplex - 1,5HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 48xSC Duplex 2HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 48xSC Duplex 2HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Fiberpanel 12xSC Duplex for MM og SM Tyco: UTEN Adaptere, Uttrekkbart
Fiberpanel 12xSC Duplex for MM og SM Tyco: UTEN Adaptere, Uttrekkbart
FiberPanel 19" tomt 12xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 12 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 12xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 12 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 48xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 2U, 48 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 48xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 2U, 48 adapterplasser
Alternativer
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM4 2 x SC Violet
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM4 2 x SC Violet
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.