190562

FiberHale SM SC 0,5m. LSZH

Singlemode G657A2

Varenr: FLY24484
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
Fiberhale SC/UPC G657A2 singlemode
 
Tight buffer, 900um, LSZH, lengde 0,5 m, farge hvit.
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Alcadon


Tilbehør
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
Fiber Adapter SM Duplex SC SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Duplex SC SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Simplex SC SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Simplex SC SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Simplex SC uten flens SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Simplex SC uten flens SC/PC Adapter, blå
Fiber Blindplugg Duplex SC SC sort
Fiber Blindplugg Duplex SC SC sort
Fiber Blindplugg Simplex SC SC sort
Fiber Blindplugg Simplex SC SC sort
Fiber Skjøtehylse 45 mm Skjøtehylse  45 mm
Fiber Skjøtehylse 45 mm Skjøtehylse 45 mm
Fiber Skjøtehylse 60 mm Skjøtehylse  60 mm
Fiber Skjøtehylse 60 mm Skjøtehylse 60 mm
Skjøtehylse 40mm
Skjøtehylse 40mm
Skjøtehylse 60mm 5062701
Skjøtehylse 60mm 5062701
Alternativer
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 SC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 SC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 SC/APC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 SC/APC 1,5m
ECS Pigtail SC 9/125 1,5m 12-pk G657A
ECS Pigtail SC 9/125 1,5m 12-pk G657A
ECS Pigtail SC/APC 9/125 1,5m 12-pk
ECS Pigtail SC/APC 9/125 1,5m 12-pk
FiberHale SM SC 01 m Singlemode 9/125, OS1/OS2, hvit
FiberHale SM SC 01 m Singlemode 9/125, OS1/OS2, hvit
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.