184830 184830 184830

ECS fiberbox 24xSCD inkl front

Varenr: ECS24-SCD
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørSupport
Beskrivelse
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Tilbehør
ECS Blindplugger - SC Duplex, Svart
ECS Blindplugger - SC Duplex, Svart
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/OM2 2 x SC
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/OM2 2 x SC
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM3 Aqua 2 x SC
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM3 Aqua 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC/APC Grønn Keramisk 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC/APC Grønn Keramisk 2 x SC
ECS Fiber Pigtail OM1 62,5/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM1 62,5/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM2 50/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM2 50/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM3 50/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM3 50/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM4 50/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM4 50/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 SC 1,5m 12 Pack
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.