168625

ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/OM2

2 x SC

Varenr: 4502
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
ECS: Skjøteadapter for fiber

  • Duplex adapter for fiber
  • Multimodus (MM)
  • Passer til fiberpanel med SC front (feks. ECS24SCD)
  • Husk å bestille skruer for feste i panel
Teknisk info

Produktinformasjon

EL nummer 5085172
Produsent ECS


Tilbehør
ECS Fiber Pigtail OM1 62,5/125 SC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OM1 62,5/125 SC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OM1 62,5/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM1 62,5/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM2 50/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM2 50/125 SC 1,5m 12 Pack
ECS fiberbox 24xSCD inkl front
ECS fiberbox 24xSCD inkl front
ECS fiberbox 24xSCD inkl front Uten adaptere nipler spole hylseholder
ECS fiberbox 24xSCD inkl front Uten adaptere nipler spole hylseholder
ECS fiberpanel front ECS24BOX 24xSCD Løst panel uten adaptere
ECS fiberpanel front ECS24BOX 24xSCD Løst panel uten adaptere
FiberPanel 19" tomt 12xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 12 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 12xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 12 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 48xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 2U, 48 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 48xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 2U, 48 adapterplasser
Alternativer
Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/2 SC/PC Adapter, beige
Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/2 SC/PC Adapter, beige
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.