ECS Fiber Pigtail OM4 50/125 LC 1,5m

12 Pack

Varenr: PIGLC/OM4x12
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørSupport
Beskrivelse
ECS Fiber Pigtail LC Multi Mode OM4
 
Selges i 12 Pack
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Tilbehør
ECS Fiberadapter LC duplex OM4 Violett 2 x LC
ECS Fiberadapter LC duplex OM4 Violett 2 x LC
ECS Fiberadapter LC quad OM4 Violett 4 x LC
ECS Fiberadapter LC quad OM4 Violett 4 x LC
Skjøtehylse 40mm
Skjøtehylse 40mm
Skjøtehylse 60mm 5062701
Skjøtehylse 60mm 5062701
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.