ECS Fiber Adapter MM Duplex LC OM4 2 x LC Violett

ECS Fiber Adapter MM Duplex LC OM4

2 x LC Violett

Varenr: 4518
BeskrivelseSupportAndre kjøpte ogsåTilbehør
Beskrivelse
Beskrivelse:
LC Duplex OM3 - OM4 skjøtestykke/fiberadapter for chassimotering i f.eks. fiberbokser og arbeidsplass utakk.
Support
Andre kjøpte også
Tilbehør