ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC 1,5m

12 Pack

Varenr: PIGLC/SMx12
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
ECS Fiber Pigtail LC Singlemode
 
Selges som 12 Pack  
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Tilbehør
ECS Fiberadapter LC Duplex SM 2 x LC
ECS Fiberadapter LC Duplex SM 2 x LC
ECS Fiberadapter LC SM quad 4 x LC
ECS Fiberadapter LC SM quad 4 x LC
Skjøtehylse 40mm
Skjøtehylse 40mm
Skjøtehylse 60mm 5062701
Skjøtehylse 60mm 5062701
Alternativer
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC 1,5m
FiberHale SM LC 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM LC 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM LC kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
FiberHale SM LC kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
FiberHale SM LCA 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM LCA 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM LCA kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
FiberHale SM LCA kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.