180993 180993

ECS Pigtail SC 9/125 1,5m 12-pk G657A

Varenr: PIGSC-657A2x12
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Tilbehør
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS fiberkabel SM G657A2 fast  4x9/125 HFFR Tight Buffer
ECS fiberkabel SM G657A2 fast 4x9/125 HFFR Tight Buffer
ECS fiberkabel SM G657A2 fast  8x9/125 HFFR Tight Buffer
ECS fiberkabel SM G657A2 fast 8x9/125 HFFR Tight Buffer
ECS fiberkabel SM G657A2 fast 12x9/125 HFFR Tight Buffer
ECS fiberkabel SM G657A2 fast 12x9/125 HFFR Tight Buffer
ECS fiberkabel SM G657A2 fast 24x9/125 HFFR Tight Buffer
ECS fiberkabel SM G657A2 fast 24x9/125 HFFR Tight Buffer
Skjøtehylse 40mm
Skjøtehylse 40mm
Skjøtehylse 60mm 5062701
Skjøtehylse 60mm 5062701
Alternativer
FiberHale SM SC 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM SC 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM SC kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
FiberHale SM SC kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
FiberHale SM SCA 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM SCA 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM SCA kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
FiberHale SM SCA kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.