183221

Fluke CertiFiber Pro Quad Add-On Kit

CertiFiber Pro Quad OLTS module

Varenr: CFP-Q-ADD
BeskrivelseTeknisk infoSupport
Beskrivelse

CertiFiber Pro Add on Kit – includes
(2) CertiFiber Pro Quad OLTS Modules,
SC/LC EF-compliant MM TRC Kit 50 µm,
SC/LC SM TRC Kit,
TRC Carrying Case,
(2) LC/LC Simplex Adaptors,
Large Carry Case,
User Manual CD,
Statement of Calibration and Getting Started Guide.

Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Fluke


Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.