Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

 

 

  Alcadon a/s
Alfaset 1, Industrivei 4
0668 Oslo

Orgnr. 952 334 891
Postboks: 126 Alnabru
  0614 Oslo  
    Telefon : 23 17 78 80

 

 


Medarbeidere

i Alcadon a/s

 

 

Navn: Stilling: Telefon E-Post:
Rolf Gaalaas Filialsjef 23 17 78 88 rolf@alcadon.no
Lars Torgan Salg 23 17 78 83 lars@alcadon.no
Morten Finnerud Salg 23 17 78 89 morten@alcadon.no
Kjell Hansen Salg 23 17 78 82 kjell@alcadon.no
Lisbeth Bergli Økonomiansvarlig 23 17 78 86 lisbeth@alcadon.no
Hilde Strøm Logistikk / Innkjøp / Kundeservice 23 17 78 81 hilde@alcadon.no
Tommy Romstad Logistikk / Kundeservice 23 17 78 87 tommy@alcadon.no
Henrik Dyrdal Logistikk / Kundeservice 23 17 78 85 henrik@alcadon.no

 

Copyright © 2017 Alcadon AS - All rights reserved
Forretningssystem og netthandel er levert av MultiCase™ Norge AS

(3.16.2.26)