Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 

 
 
 
 
Kartlink

Her finner du oss

 

 

 

Åpningstider
Sommer 2018


Fra uke 29(16.07.) tom uke 32(10.08.)

08.00 – 16.00

God sommer!

Alcadon overtar CableCom


CableCom a.s. og CableCom Nordic AB har inngått avtale om at selskapene skal overtas av Alcadon Group AB, Sverige.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


 

 

  Alcadon a/s
Alfaset 1, Industrivei 4
0668 Oslo

Orgnr. 952 334 891
Postboks: 126 Alnabru
  0614 Oslo  
    Telefon : 23 17 78 80

 

 


Medarbeidere

i Alcadon a/s

 

 

Navn: Stilling: Telefon E-Post:
Rolf Gaalaas Filialsjef 23 17 78 88 rolf@alcadon.no
Lars Torgan Salg 23 17 78 83 lars@alcadon.no
Morten Finnerud Salg 23 17 78 89 morten@alcadon.no
       
Lisbeth Bergli Økonomiansvarlig 23 17 78 86 lisbeth@alcadon.no
Hilde Strøm Logistikk / Innkjøp / Kundeservice 23 17 78 81 hilde@alcadon.no
Henrik Dyrdal Logistikk / Kundeservice 23 17 78 85 henrik@alcadon.no
       

 

Copyright © 2018 Alcadon AS - All rights reserved
Forretningssystem og netthandel er levert av MultiCase™ Norge AS

(3.18.3.36)