Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 >>
194175 194183 194184 194185 194867 196762 194868 196763 195840 195105 195841 195842 195843 196764 196647 194871 194124 194005 196648 194125 194873 195790
Du sparer  
DKT 69503 DKT69503 FiberSplitter 19"Rack 1x16 SC/APC DKT OSP19-16-SC/APC-DKT, single mode, 1HE
Varenr:  DKT 69503
DKT 69700 DKTDKT 69700 FiberSplitter 19"Rack 1x32 SC/APC DKT Type OSP19-32-SC/APC-DK-T , SM, 1HE
Varenr:  DKT 69700
DKT 69510 DKTDKT 69510 FiberSplitter 19"Rack 1x64 SC/APC DKT Standard type, single mode, 1HE
Varenr:  DKT 69510
DKT 69202 DKT69802 FiberSplitter FBT 1x02 50/50 SC/APC DKT Premium type 1260-1360...1430-1600 nm
Varenr:  DKT 69202
DKT 69206 DKT69810 FiberSplitter FBT 1x02 55/45 SC/APC DKT OSP-5545-SC/APC 1260-1360...1430-1600 nm
Varenr:  DKT 69206
DKT 69211 DKT69811 FiberSplitter FBT 1x02 60/40 SC/APC DKT OSP-S-6040-SC/APC 1310/1490/1550 nm
Varenr:  DKT 69211
DKT 69216 DKT69816 FiberSplitter FBT 1x02 65/35 SC/APC DKT OSP-6535-SC/APC 1260-1360...1430-1600 nm
Varenr:  DKT 69216
DKT 69221 DKTDKT 69821 FiberSplitter FBT 1x02 70/30 SC/APC DKT OSP-7030-SC/APC 1260-1360...1430-1600 nm
Varenr:  DKT 69221
DKT 69226 DKT69226 FiberSplitter FBT 1x02 75/25 SC/APC DKT OSP-7525-SC/APC 1260-1360...1430-1600 nm
Varenr:  DKT 69226
DKT 69231 DKT69231 FiberSplitter FBT 1x02 80/20 SC/APC DKT OSP-8020-SC/APC 1260-1360...1430-1600 nm
Varenr:  DKT 69231
DKT 69236 DKT69236 FiberSplitter FBT 1x02 85/15 SC/APC DKT OSP-8515-SC/APC 1260-1360...1430-1600 nm
Varenr:  DKT 69236
DKT 69241 DKT69841 FiberSplitter FBT 1x02 90/10 SC/APC DKT OSP-9010-SC/APC 1260-1360...1430-1600 nm
Varenr:  DKT 69241
DKT 69851 DKT69851 FIberSplitter FBT 1x03 SC/APC DKT OSP-S-03-28-SC/APC 1260-1650nm
Varenr:  DKT 69851
DKT 69256 DKT69856 FiberSplitter FBT 1x04 SC/APC DKT OSP-S-04-28-SC/APC 1260-1360/1430-1600nm
Varenr:  DKT 69256
DKT 69266 DKTDKT 69266 FiberSplitter FBT 1x06 SC/APC DKT OSP-S-06-28-SC/APC 1260-1360/1430-1600nm
Varenr:  DKT 69266
DKT 69286 DKT69886 FiberSplitter FBT 1x08 SC/APC DKT OSP-S-08-28-SC/APC 1260-1360/1430-1600nm
Varenr:  DKT 69286
DKT 69296 DKTDKT 69296 FiberSplitter FBT 1x32 SC/APC DKT Premium type 1310 /1550 nm +/- 40 nm
Varenr:  DKT 69296
CC-PLC10212112T1 AlcadonPLC10212112T1 FiberSplitter PLC 1x02 SC/APC 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr:  CC-PLC10212112T1
CC-PLC10210110T2 AlcadonPLC10210110T2 FiberSplitter PLC 1x02 Ukonnektert 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr:  CC-PLC10210110T2
CC-PLC10412112T4 AlcadonPLC10412112T4 FiberSplitter PLC 1x04 SC/APC 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr:  CC-PLC10412112T4
CC-PLC10410110T2 AlcadonPLC10410110T2 FiberSplitter PLC 1x04 Ukonnektert 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr:  CC-PLC10410110T2
CC-PLC10812112T4 AlcadonPLC10812112T4 FiberSplitter PLC 1x08 SC/APC 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr:  CC-PLC10812112T4
CC-PLC10810110T2 AlcadonPLC10810110T2 FiberSplitter PLC 1x08 Ukonnektert 900um, 1m. G657A1, 1260-1650nm
Varenr:  CC-PLC10810110T2
CC-PLC11612112T5 AlcadonPLC11612112T5 FiberSplitter PLC 1x16 SC/APC 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr:  CC-PLC11612112T5
CC-PLC13212112T6 AlcadonPLC13212112T6 FiberSplitter PLC 1x32 SC/APC 900um, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr:  CC-PLC13212112T6
 
1 2 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.