Alcadon leverer et bredt utvalg av verktøy og ulike instrumenter innen alle våre kategorier. 

Vi leverer et bredt utvalg av verktøy og ulike instrumenter til alle våre kategorier. Her finner du verktøy og instrumenter for arbeid innen fiber, datanettverk, kabel-TV, satellitt, bakkenett mm. Våre verktøy og instrumenter kommer fra ledende produsenter innen de ulike kategoriene. Hos oss finner du alt i fra enklere måleinstrumenter til mer komplekse typer for utvidet kontroll og feilsøk.

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Du sparer  
CAB24258 AlcadonAdapter SC Test Adapter Måleinstrument SingleMode SC For fibertilkobling til måleutstyr
Varenr:  CAB24258
AFLFOCIS-FLX-P4XUA AFLFOCIS-FLX-P4XUA AFL Fiber mikroskop FOCIS Flex 4 adaptere SC/UPC & APC, LC/UPC & APC
Varenr:  AFLFOCIS-FLX-P4XUA
AFLFOCIS-WIFI2-UA AFLFOCIS-WIFI2-UA AFL Fiber mikroskop FOCIS WiFi2™ 4 adaptere SC/UPC & APC, LC/UPC & APC
Varenr:  AFLFOCIS-WIFI2-UA
AFLFS200-100BASP1W1 AFLFS200-100-BAS-P1-W1 AFL FlexScan FS200-100 OTDR 1310/1550nm VFL/OLS/OPM, BT/WiFi inkl.
Varenr:  AFLFS200-100BASP1W1
153070 Triax153070 Arrow Stiftemaskin type T-25 For kabler med Ø <1/4" (6,4mm)
Varenr:  153070
8142 Alcadon Avbiter Lindstrøm liten
Varenr:  8142
8160 Alcadon Avbiter Lindstrøm stor
Varenr:  8160
KabelFix28 Alcadon Avisolerings verktøy universal Avisolering på langs og tvers av kabel
Varenr:  KabelFix28
CST23171 CommScopeA6-EZPT Avisoleringsverktøy 1 1/4" 50 ohm kabel CommScope type A6-EZPT
Varenr:  CST23171
525421-8 Ideal Industries INC Avisoleringsverktøy Cat selvjusterende Kabel opp til 11mm
Varenr:  525421-8
ZEI100073 Zeitler100073 Blåsemaskin Adapter til EZ100 Adapter for små rør, Ø25-50 mm
Varenr:  ZEI100073
ZEI100075 Zeitler100075 Blåsemaskin Kjegle til EZ100 Kjegle til rør Ø50-120 mm
Varenr:  ZEI100075
ZEI24362 Zeitler100040 Blåsemaskin kule Ø 11 mm "Transportmiddel" 5 stk
Varenr:  ZEI24362
ZEI100041 Zeitler100041 Blåsemaskin kule Ø 13 mm "Transportmiddel" 5 stk
Varenr:  ZEI100041
ZEI100042 Zeitler100042 Blåsemaskin kule Ø 16 mm "Transportmiddel" 5 stk
Varenr:  ZEI100042
ZEI24143 Zeitler100153 Blåsemaskin paraply til EZ100 Oppfang av luft - forenkler innblåsing
Varenr:  ZEI24143
ZEI24144 Zeitler100309 Blåsemaskin paraply til EZ15/50/100 Oppfang av luft - forenkler innblåsing
Varenr:  ZEI24144
ZEI24228 Zeitler100154 Blåsemaskin paraply til EZ300 Oppfang av luft - forenkler innblåsing
Varenr:  ZEI24228
ZEI24148 Zeitler100152 Blåsemaskin paraply til EZ50 og EZ100 Oppfang av luft - forenkler innblåsing
Varenr:  ZEI24148
ZEI100020 Zeitler100020 Blåsemaskin reserve frontplate EZ50 Frontplate trekketråd sylinder m/ ring
Varenr:  ZEI100020
ZEI100032 Zeitler100032 Blåsemaskin reserve munnstykke EZ50 Munnstykke Sett B til EZ50
Varenr:  ZEI100032
ZEI100019 Zeitler100019 Blåsemaskin reserve sylinder EZ50 Sylinder til trekketråd
Varenr:  ZEI100019
ZEI100076 Zeitler100076 Blåsemaskin Skumadapter til EZ100/EZ300 Skumadapter Ø 170 mm
Varenr:  ZEI100076
ZEI24662 Zeitler112041 Blåsemaskin skyttelskive sett Ø102 mm Komplett sett, innerdiameter Ø 102mm
Varenr:  ZEI24662
ZEI24183 Zeitler100045 Blåsemaskin trekketråd EZ100 Ø50-150mm Elektrisk innblåsing av trekketråd i rør
Varenr:  ZEI24183
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.