Fjern alle
Velg visning:
Sortèr på:
1 2 >
Du sparer  
GLC-BX-U-C ProLabs ProLabs (SingleFiber SFP) TX1310/RX1490 GLC-BX-U-C Cisco kompatibel livstidgaran
Varenr:  GLC-BX-U-C
GLC-BX-D-C ProLabs ProLabs (SingleFiber SFP) TX1490/RX1310 GLC-BX-D-C Cisco kompatibel livstidgaran
Varenr:  GLC-BX-D-C
GLC-BX-U-60KM-C ProLabs ProLabs 1000Base BX-U SFP Tx1310nm/Rx1490nm 60km. DOM su
Varenr:  GLC-BX-U-60KM-C
GLC-BX-D-40KM-C ProLabs Prolabs 1000BASE-BX-D SFP Tx1490nm/Rx1310nm 40km. DOM
Varenr:  GLC-BX-D-40KM-C
GLC-BX-U-40KM-C ProLabs Prolabs 1000BASE-BX-U SFP Tx1310nm/Rx1490nm 40km. DOM su
Varenr:  GLC-BX-U-40KM-C
CAB-INF-28G-0.5 ProLabs ProLabs CX4 kabel 10Gb  0.5m Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  CAB-INF-28G-0.5
CAB-INF-28G-1 ProLabs ProLabs CX4 kabel 10Gb  1m Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  CAB-INF-28G-1
CAB-INF-28G-3 ProLabs ProLabs CX4 kabel 10Gb  3m Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  CAB-INF-28G-3
CAB-INF-28G-5 ProLabs ProLabs CX4 kabel 10Gb  5m Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  CAB-INF-28G-5
CAB-INF-28G-10 ProLabs ProLabs CX4 kabel 10Gb 10m Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  CAB-INF-28G-10
CAB-INF-28G-15 ProLabs ProLabs CX4 kabel 10Gb 15m Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  CAB-INF-28G-15
SFP-GE-S-C ProLabs ProLabs SFP (MM)  1Gb Ext.temp SX Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  SFP-GE-S-C
SFP-10G-SR-C ProLabs ProLabs SFP (MM) 10Gb LC connector SR Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  SFP-10G-SR-C
SFP-10-LRM-C ProLabs ProLabs SFP (MM/SM) 10Gb 220m 1310nm Cisco Kompatibel Livstid garanti
Varenr:  SFP-10-LRM-C
SFP-10G-T-C ProLabs ProLabs SFP (RJ45) 10Gb 30m Cisco kompatibel Livstidgaranti
Varenr:  SFP-10G-T-C
SFP-GE-L-C ProLabs ProLabs SFP (SM)  1Gb Ext.temp LX Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  SFP-GE-L-C
SFP-GE-Z-C ProLabs ProLabs SFP (SM)  1Gb Ext.temp ZX Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  SFP-GE-Z-C
SFP-10G-LR-C ProLabs ProLabs SFP (SM) 10Gb LC connector LR Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  SFP-10G-LR-C
SFP-10G-ER-C ProLabsSFP-10G-ER-C ProLabs SFP (SM) 10Gb LC ER 40km Cisco kompatibel livstid garanti
Varenr:  SFP-10G-ER-C
SFP-10G-ZR-C ProLabsSFP-10G-ZR-C ProLabs SFP (SM) 10Gb LC ZR 80km Cisco kompatibel livstid garanti
Varenr:  SFP-10G-ZR-C
J4859D-C ProLabs Prolabs SFP 1000BASE-LX 1310nm10km o SMF HP/Aruba kompatibel livstidsgaranti
Varenr:  J4859D-C
GLC-T-C ProLabs ProLabs SFP 1000BASE-T Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  GLC-T-C
GLC-TE-C ProLabs ProLabs SFP 1000BASE-T Extended temp. Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  GLC-TE-C
GLC-SX-MMD-C ProLabs ProLabs SFP MM/SX 1Gb LC (DOM support) Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  GLC-SX-MMD-C
GLC-LH-SMD-C ProLabs ProLabs SFP SM/LH 1Gb LC (DOM support) Cisco kompatibel livstidgaranti
Varenr:  GLC-LH-SMD-C
 
1 2 >
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.