214689

FiberSnor SM Simplex SCA-SCA 00.3 m gul

SCAPC-SCAPC, 2.0mm. G657A2 LSZH

Varenr: ADNFBB3A20001/0.3
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
Fibersnorer i G.657.A2 utførelse
 
Fiberkabel har utvendig diameter på 2.0 mm. og leveres standard med G657A2 fibertype.
Et ideellt valg i alle typer installasjoner der det er krav til redusert bøyeradius. 
Kablene leveres standard med gul kappe.  
 
Alle kabler leveres med måledata.
 
Singelmodus: G.657A2
LSZH kappe
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Alcadon


Tilbehør
ECS Fiberadapter LC duplex SM APC 2 x LC
ECS Fiberadapter LC duplex SM APC 2 x LC
ECS Fiberadapter LC/APC Quad SM Grønn 4 x LC
ECS Fiberadapter LC/APC Quad SM Grønn 4 x LC
ECS Fiberadapter SC/APC duplex SM Grønn Keramisk 2 x SC
ECS Fiberadapter SC/APC duplex SM Grønn Keramisk 2 x SC
ECS Fiberadapter SC/APC Simplex SM keramisk 1 x SC
ECS Fiberadapter SC/APC Simplex SM keramisk 1 x SC
Fiber Adapter SM Duplex LCA LC/APC Adapter, grønn
Fiber Adapter SM Duplex LCA LC/APC Adapter, grønn
Fiber Adapter SM Duplex SCA SC/APC Adapter, grønn
Fiber Adapter SM Duplex SCA SC/APC Adapter, grønn
Fiber Adapter SM Quad LCA LC/APC Adapter, grønn
Fiber Adapter SM Quad LCA LC/APC Adapter, grønn
Fiber Adapter SM Simplex SCA SC/APC Adapter, grønn
Fiber Adapter SM Simplex SCA SC/APC Adapter, grønn
Fiber Adapter SM Simplex SCA Keystone SC/APC Adapter, grønn Keystone feste
Fiber Adapter SM Simplex SCA Keystone SC/APC Adapter, grønn Keystone feste
Alternativer
ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC  1,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC 1,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC  2,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC 2,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC  5,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC 5,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC  7,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC 7,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC 10,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC 10,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC 15,0m Halogenfri Duplex
ECS Fiberpatch OS2 9/12 LC/APC-SC 15,0m Halogenfri Duplex
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.