185908

ECS Fiber Adapter SM Duplex LC/ APC

2 x LC

Varenr: 4514
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse

Beskrivning: 
LC duplex SM/APC skarvstycke/fiberadapter för chassimontage i tex fiberboxar och arbetsplatsuttag.

Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Tilbehør
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC/APC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OS2 9/125 LC/APC 1,5m
FiberHale SM LCA 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM LCA 0,5m. LSZH Singlemode G657A2
FiberHale SM LCA 01 m Singlemode 9/125, OS1/OS2
FiberHale SM LCA 01 m Singlemode 9/125, OS1/OS2
FiberHale SM LCA kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
FiberHale SM LCA kit 12pk. 0,5m. LSZH Blister pack 12stk, fargekodet G657A2
FiberPanel 19" tomt 24xSCS/LCD, grå Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCS/LCD, grå Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCS/LCD, sort Uttrekkbart,1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCS/LCD, sort Uttrekkbart,1U, 24 adapterplasser
Alternativer
Fiber Adapter SM Duplex LCA LC/APC Adapter, grønn
Fiber Adapter SM Duplex LCA LC/APC Adapter, grønn
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.