Fibersnor SM Duplex LC/APC-SC/APC 05.0m Fiberpatch gul 2.0mm. G.657.A2 LSZH

Fibersnor SM Duplex LC/APC-SC/APC 05.0m

Fiberpatch gul 2.0mm. G.657.A2 LSZH

Varenr: FLY24514
BeskrivelseSupportTilbehørAlternativ
Beskrivelse


Fibersnor i G.657.A2 duplex utførelse

Singelmodus fiberpatch for terminering i ODF/fiberpanel og skjøtebokser.
Fibersnoren har utvendig diameter på 2.0 mm. og leveres standard med G.657.A2 fibertype.
Et ideelt valg i alle typer installasjoner der det er krav til redusert bøyeradius. Fibertypen G.657.A2 er optimal for bruk i CWDM/DWDM installasjoner.
Fibersnoren leveres standard med gul kappe. 
 
Alle fibersnorer leveres med individuell måledata.
 
Singelmodus: G.657.A2
Konnektor ende A: LC/APC
Konnektor ende B: SC/APC
LSZH kappe

Support
Tilbehør
Alternativ