181162

ECS Fiber Adapter MM Duplex LC OM3 aqua

2 x LC

Varenr: 4515
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørSupport
Beskrivelse
Beskrivelse:
LC Duplex OM3 - OM4 skjøtestykke/fiberadapter for chassimotering i f.eks. fiberbokser og arbeidsplass utakk.
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Tilbehør
ECS Fiber Pigtail OM3 50/125 LC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OM3 50/125 LC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OM3 50/125 LC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM3 50/125 LC 1,5m 12 Pack
ECS fiberbox 24xLCD inkl front
ECS fiberbox 24xLCD inkl front
ECS fiberbox 24xLCD inkl front Uten adaptere nipler spole hylseholder
ECS fiberbox 24xLCD inkl front Uten adaptere nipler spole hylseholder
ECS fiberpanel front ECS24BOX 24xLCD Løs front uten adaptere
ECS fiberpanel front ECS24BOX 24xLCD Løs front uten adaptere
ECS KOMBI fiberpanel 48xLCD 2HE Merk. 01-96 uttrekkbart svart Løs front
ECS KOMBI fiberpanel 48xLCD 2HE Merk. 01-96 uttrekkbart svart Løs front
FiberPanel 19" tomt 24xSCS/LCD, grå Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCS/LCD, grå Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCS/LCD, sort Uttrekkbart,1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCS/LCD, sort Uttrekkbart,1U, 24 adapterplasser
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.