184668

ECS Fiber Adapter MM Quad LC OM3 aqua

4 x LC

Varenr: 4516
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørSupport
Beskrivelse

  LC adapter MM - Passer i SC Duplex panel (feks ECS24SCD)

 
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent ECS


Tilbehør
ECS Fiber Pigtail OM3 50/125 LC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OM3 50/125 LC 1,5m
ECS Fiber Pigtail OM3 50/125 LC 1,5m 12 Pack
ECS Fiber Pigtail OM3 50/125 LC 1,5m 12 Pack
ECS fiberpanel front ECS24BOX 24xSCD Løs front uten adaptere
ECS fiberpanel front ECS24BOX 24xSCD Løs front uten adaptere
Ericsson Fiberpanel 12xSC Duplex - 1,5HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 12xSC Duplex - 1,5HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 24xSC Duplex - 1,5HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 24xSC Duplex - 1,5HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 48xSC Duplex 2HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 48xSC Duplex 2HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Fiberpanel 12xSC Duplex for MM og SM Tyco: UTEN Adaptere, Uttrekkbart
Fiberpanel 12xSC Duplex for MM og SM Tyco: UTEN Adaptere, Uttrekkbart
FiberPanel 19" tomt 12xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 12 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 12xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 12 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 24xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 1U, 24 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 48xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 2U, 48 adapterplasser
FiberPanel 19" tomt 48xSCD/LCQ, sort Uttrekkbart, 2U, 48 adapterplasser
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.