171028

Ericsson Fiberpanel 12xSC Duplex - 1,5HE

Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer

Varenr: NCD5130211
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
ODF for cable installation, 1.5U, NCD 513+
 
Type: Cable installation, 1.5U, 19" or ETSI mount
Capacity: 12SC duplex adapters
Connector options: SC, SC/APC, LC, LC/APC, E2000, ST, FC, MT-RJ
 
ODF for ABF and microduct installation
 
ODFs that are designed to handle termination of ducts for air blown fibers. They are typically used in FTTx applications when blowing fibers directly to a central office or other distribution point. The air blown technology enables incremental installation when needed.
Teknisk info

Produktinformasjon

EL nummer 5010022
Produsent Ericsson


Tilbehør
ECS Blindplugger - SC Duplex, Svart
ECS Blindplugger - SC Duplex, Svart
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/OM2 2 x SC
ECS Fiber Adapter MM Duplex SC OM1/OM2 2 x SC
ECS Fiber Adapter MM Quad LC 4 x LC
ECS Fiber Adapter MM Quad LC 4 x LC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Quad LC 4 x LC
ECS Fiber Adapter SM Quad LC 4 x LC
ECS Fiberadapter LC/APC Quad SM Grønn 4 x LC
ECS Fiberadapter LC/APC Quad SM Grønn 4 x LC
kabelmagasin for fiberpatch (2HE) 19" D:220mm x H:103mm
kabelmagasin for fiberpatch (2HE) 19" D:220mm x H:103mm
Alternativer
Ericsson Fiberpanel 48xSC Duplex 2HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Ericsson Fiberpanel 48xSC Duplex 2HE Uttrekkbart- inkl. rack-mutter og skruer
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.