Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 >>
195932 2928 195931 194203 194897 195063 196794 196793 195368 194204 196796 195935 195065 195062 156122 78661 157974 201170 93393 44537 13849 13850 6955 194205
Du sparer  
CAB24258 AlcadonAdapter SC Test Adapter Måleinstrument SingleMode SC For fibertilkobling til måleutstyr
Varenr:  CAB24258
SMLP 5-5 AFL AFL Fiber Optic Loss Test Kit SM/MM Singelmod och Multimod
Varenr:  SMLP 5-5
CAB23894 AlcadonFCA-18 Fiber effektmeter CWDM/PON 18 kanaler Nivåmåling/kontroll 1270(71)-1610(11) nm
Varenr:  CAB23894
MLR24130 Ripley80910 Fiber laserpenn FO-VFL 2,5+1,25mm 7km. Kontroll/feilsøking fiberkabel, Miller
Varenr:  MLR24130
Miller 80920 Ripley80920 Fiber laserpenn FO-VFL 2.5mm. 7km. Kontroll/feilsøking fiberkabel, Miller
Varenr:  Miller 80920
CAB24679 AlcadonVLS-8-10 Fiber Laserpenn VLS-8-10, 650nm 10km. Rødt lys for feilsøking på fibere
Varenr:  CAB24679
CAB24680 AlcadonVLS-8-30 Fiber Laserpenn VLS-8-30, 650nm 15km. Rødt lys for feilsøking på fibere
Varenr:  CAB24680
CAB24212 AlcadonFHS2Q01F Fiber lyskilde FHS2Q01F Quad SM/MM 850/1300/1310/1550nm bølgelengder
Varenr:  CAB24212
OPF22894 OPTiFabYAMASAKI VM007-2 Fiber mikroskop 200x Yamasaki VM007-2 For kontroll av fiberender, USB utgang
Varenr:  OPF22894
CAB23958 AlcadonFIM-7 Fiber mikroskop med WiFi type FIM-7 IOS, Android, PC visning inkl. Pass/Fail
Varenr:  CAB23958
CAB23520 AlcadonFHO3000-D26-VFLPMFLM Fiber OTDR FHO3000/D26 Single-mode SC Mini OTDR 1310/1550nm, VFL+PM+FLM inkl.
Varenr:  CAB23520
CAB23637 AlcadonFHO5000-D35PMTSFMFLM Fiber OTDR FHO5000/D35 Singlemode SC 1310/1550nm, 35/33dB, FM-VFL-PM-FLM inkl
Varenr:  CAB23637
CAB23525 AlcadonFHO5000MD21PMTSFMFLM Fiber OTDR FHO5000/MD21 Single/multimode 850/1300-1310/1550nm, 19/21-35/33  SC
Varenr:  CAB23525
CAB23654 AlcadonOFI-3 Fiber trafikktester OFI-3 Identifisering av aktive fibere
Varenr:  CAB23654
MRC-50EFC-SCLCKIT Fluke Fluke EF TRC Kit MM 50um LC 2xSC/LC og 2xLC/LC
Varenr:  MRC-50EFC-SCLCKIT
MRC-50EFC-SCSCKIT Fluke Fluke EF TRC Kit MM 50um SC 4xSC/SC
Varenr:  MRC-50EFC-SCSCKIT
FI2-7000 Fluke Fluke Fiberinspector PRO LC/SC kit W/WIF Videomikroskop för fiberinspection
Varenr:  FI2-7000
FI-3000 Fluke Fluke Fiberinspector PRO MPO Inspection Video Mikroskop MPO 12/24 UPC/APC kit
Varenr:  FI-3000
NFA-LC Fluke Fluke LC Adapter DSX-OptiFiber 2st/fp alt DTX. Obs! Kun for eff.meter porten
Varenr:  NFA-LC
SFMULTIMODESOURCE Fluke Fluke SimpliFiber Pro Multimode Source 850/1300nm
Varenr:  SFMULTIMODESOURCE
SFSINGLEMODESOURCE Fluke Fluke SimpliFiber Pro Singlemode Source 1310/1550 nm
Varenr:  SFSINGLEMODESOURCE
NF380 Fluke Fluke Universal VisiFault adapter accessory for testing 1.25mm connector
Varenr:  NF380
VISIFAULT Fluke Fluke VisiFault Visual Fault Locator Med 2.5m universal adapter (SC, ST, FC)
Varenr:  VISIFAULT
HiLite AFL HiLite Feilsøker med synelig lys Fiber feilsøknings verktøy
Varenr:  HiLite
Miller 80760 Ripley80760 Miller mikroskop 200x SC/ST/FC Mikroskop for kontroll av fiberender
Varenr:  Miller 80760
 
1 2 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.