Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 >
Du sparer  
CAB24258 AlcadonAdapter SC Test Adapter Måleinstrument SingleMode SC For fibertilkobling til måleutstyr
Varenr:  CAB24258
SMLP 5-5 AFL AFL Fiber Optic Loss Test Kit SM/MM Singelmod och Multimod
Varenr:  SMLP 5-5
CAB23894 AlcadonFCA-18 Fiber effektmeter CWDM/PON 18 kanaler Nivåmåling/kontroll 1270(71)-1610(11) nm
Varenr:  CAB23894
MLR24130 Ripley80910 Fiber laserpenn FO-VFL 2,5+1,25mm 7km. Kontroll/feilsøking fiberkabel, Miller
Varenr:  MLR24130
Miller 80920 Ripley80920 Fiber laserpenn FO-VFL 2.5mm. 7km. Kontroll/feilsøking fiberkabel, Miller
Varenr:  Miller 80920
CAB23958 AlcadonFIM-7 Fiber mikroskop med WiFi type FIM-7 IOS, Android, PC visning inkl. Pass/Fail
Varenr:  CAB23958
CAB23520 AlcadonFHO3000-D26-VFLPMFLM Fiber OTDR FHO3000/D26 Single-mode SC Mini OTDR 1310/1550nm, VFL+PM+FLM inkl.
Varenr:  CAB23520
CAB23637 AlcadonFHO5000-D35PMTSFMFLM Fiber OTDR FHO5000/D35 Singlemode SC 1310/1550nm, 35/33dB, VFL-PM-FLM inkl
Varenr:  CAB23637
CAB23654 AlcadonOFI-3 Fiber trafikktester OFI-3 Identifisering av aktive fibere
Varenr:  CAB23654
CFP-Q-ADD Fluke Fluke CertiFiber Pro Quad Add-On Kit CertiFiber Pro Quad OLTS module
Varenr:  CFP-Q-ADD
CFP2-100-Q Fluke Fluke CertiFiber Pro Quad OLTS W/WIFI
Varenr:  CFP2-100-Q
MRC-50EFC-SCLCKIT Fluke Fluke EF TRC Kit MM 50um LC 2xSC/LC og 2xLC/LC
Varenr:  MRC-50EFC-SCLCKIT
MRC-50EFC-SCSCKIT Fluke Fluke EF TRC Kit MM 50um SC 4xSC/SC
Varenr:  MRC-50EFC-SCSCKIT
FI2-7000 Fluke Fluke Fiberinspector PRO LC/SC kit W/WIF Videomikroskop för fiberinspection
Varenr:  FI2-7000
FI-3000 Fluke Fluke Fiberinspector PRO MPO Inspection Video Mikroskop MPO 12/24 UPC/APC kit
Varenr:  FI-3000
NFA-LC Fluke Fluke LC Adapter DSX-OptiFiber 2st/fp alt DTX. Obs! Kun for eff.meter porten
Varenr:  NFA-LC
SFMULTIMODESOURCE Fluke Fluke SimpliFiber Pro Multimode Source 850/1300nm
Varenr:  SFMULTIMODESOURCE
SFSINGLEMODESOURCE Fluke Fluke SimpliFiber Pro Singlemode Source 1310/1550 nm
Varenr:  SFSINGLEMODESOURCE
NF380 Fluke Fluke Universal VisiFault adapter accessory for testing 1.25mm connector
Varenr:  NF380
VISIFAULT Fluke Fluke VisiFault Visual Fault Locator Med 2.5m universal adapter (SC, ST, FC)
Varenr:  VISIFAULT
HiLite AFL HiLite Feilsøker med synelig lys Fiber feilsøknings verktøy
Varenr:  HiLite
Miller 80760 Ripley80760 Miller mikroskop 200x SC/ST/FC Mikroskop for kontroll av fiberender
Varenr:  Miller 80760
Miller 80761 Ripley80761 Miller mikroskop 400x SC/ST/ST Mikroskop for kontroll av fiberender
Varenr:  Miller 80761
Miller 80765 Ripley80765 Miller mikroskop adapter LC For kontroll av fiberender
Varenr:  Miller 80765
Miller 80766 Ripley80766 Miller mikroskop adapter SCAPC For kontroll av fiberender
Varenr:  Miller 80766
 
1 2 >
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.