191812

FiberSnor SM Duplex SCA-SCU 02.0m gul

SCAPC-SCUPC, 2.0mm. G657A2 LSZH

Varenr: FLY24584
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
Fibersnorer i G.657.A2 utførelse
 
Fiberkabel har utvendig diameter på 2.0 mm. og leveres standard med G657A2 fibertype.
Et ideellt valg i alle typer installasjoner der det er krav til redusert bøyeradius. 
Kablene leveres standard med gul kappe.  
 
Alle kabler leveres med måledata.
 
Singelmodus: G.657A2
LSZH kappe
Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Alcadon


Tilbehør
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC Blå 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC/APC Grønn Keramisk 2 x SC
ECS Fiber Adapter SM Duplex SC/APC Grønn Keramisk 2 x SC
ECS Fiberadapter SC simplex SM Keramisk 1 x SC
ECS Fiberadapter SC simplex SM Keramisk 1 x SC
ECS Fiberadapter SC/APC Simplex SM keramisk 1 x SC
ECS Fiberadapter SC/APC Simplex SM keramisk 1 x SC
Fiber Adapter SM Duplex SC SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Duplex SC SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Duplex SCA SC/APC Adapter, grønn
Fiber Adapter SM Duplex SCA SC/APC Adapter, grønn
Fiber Adapter SM Duplex SCPC-FCPC Hybrid adapter SCPC-FCPC dplx plast
Fiber Adapter SM Duplex SCPC-FCPC Hybrid adapter SCPC-FCPC dplx plast
Fiber Adapter SM Simplex SC SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Simplex SC SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Simplex SC uten flens SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Simplex SC uten flens SC/PC Adapter, blå
Fiber Adapter SM Simplex SCA SC/APC Adapter, grønn
Fiber Adapter SM Simplex SCA SC/APC Adapter, grønn
Alternativer
ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC  1,0m Halogenfri Duplex APC
ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC 1,0m Halogenfri Duplex APC
ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC  2,0m Halogenfri Duplex APC
ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC 2,0m Halogenfri Duplex APC
ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC  3,0m Halogenfri Duplex APC
ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC 3,0m Halogenfri Duplex APC
ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC  5,0m Halogenfri Duplex APC
ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC 5,0m Halogenfri Duplex APC
ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC  7,0m Halogenfri Duplex APC
ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC 7,0m Halogenfri Duplex APC
ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC 10,0m Halogenfri Duplex APC
ECS Fiberpatch OS2 9/125 SC/APC-SC 10,0m Halogenfri Duplex APC
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.